Přeji všem krásný den

Když se řeknou květiny, tak jediné co mě napadne, je moje máma. Ta květiny všeho druhu prostě miluje a nedá na ně dopustit. Někdy mám dojem, že je to to jediné a nejdůležitější, kdyby jste viděli s jakou láskou o ně pečuje.

Květiny máme úplně všude, jsou na každém kroku, okenní parapety jsou plné, truhlíky jsou i na dvoře, doma ji táta každou chvíli montuje nějakou tu poličku, neboť na zemi už není nikde místo. Už ji ani nemůžu překvapit nějakou novou květinou, skoro všechno má, a když se jí to sejde vícekrát, tak obdarovává známé nebo dokonce i doktory. V ordinaci nebo v čekárnách jich mnoho nenajdeme, no třeba se to díky moji mámě časem změní:o)

Naštěstí já jsem to nepodědila. Květiny mi moc neříkají, mám jich na okně pár, jsou to palmičky a sloní noha. Jsem ráda, když vidím, že se jim daří, u mě je to totiž malý zázrak. Jinak k zahrádce mám vztah lepší, možná je to tím, že od ní také něco dostanu, sice je práce vesměs na mně, jsem na mateřské, takže mám někdy co dělat, abych to vše stihla, ale jsem za to odreagování ráda.

Teď je práce nejvíce, vytrhávání mrkve, petržele, pórku - ten se mi letos povedl krásný :o)
okurek bylo tady moc, tak jsem obdarovávali vzdálenější rodinu.
Zrovna včera jsem celý den krájela a krájela a chystala na zimu do mrazáku, aby bylo všeho dost, večer už jsem cítila ruce, jak bolí. No na pár dní mám co dělat, pak se bude chystat na zimu a na jaro to začne všechno na novo...

Posílám  pár foteček, abyste na vlastní oči viděli, že se pomalu nedá ani kam hnout.Krásný kytičkový den přeje  
renata.mi


Milá renato.mi,
tak to máte s maminkou alespoň pěkně rozdělené.Vy jí mrkev, ona vám kytky do vázy.
Reklama