Jaké to je, když mají dva rozdílný vkus co se poslechu hudby týče? To se můžete dočíst v příspěvku od čtenářky s nickem karkulka 123.za který moc děkujeme.

Dobrý den, mám ráda hudbu. Ráda poslouchám varhany, sednu si v kostele, když zkoušejí na mši, poslouchám a relaxuji. Nejraději mám Bacha. Také se mi líbí hudba středověká, relaxační , folková a irská. Má dcerka má ráda Jaromíra Nohavicu, Michala Davida.

Můj přítel preferuje úplně jiný žánr, který já moc nemusím. Totiž heavy metalovou hudbu. Chtěl to pouštět i malé, ale to jsem mu rázně zatrhla. Kdysi poslouchal rockové skupiny, ale asi před dvěma lety nastal nějaký záhadný zvrat a začal preferovat tuto hudbu.

Nejhorší je, že když s ním jedu v autě, třeba i několik hodin, tak musím tuto hudbu poslouchat. Pouští si ji dost hlasitě, prý aby ho to nabilo. Také změnil svůj styl, nosí metalová černá trička a nosil i dlouhé vlasy, které už shodil.

Totiž prohrál sázku. Byli jsme na dovolené a on se s holkama vsadil, že mohou hlasovat, která je pro, aby se ostříhal. Myslel si, že vyhraje. Ale to se chlapec přepočítal, Tak jsem ho sjela dohola holícím strojkem. Pro změnu si nechal narůst plnovous, už ho nosí dva roky, nikomu se to nelíbí, ale on to musí nosit. Myslím, že ho tato hudba, která vzbuzuje agresivitu, negativně změnila.

karkulka123

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Milá karkulko123, chtělo by to asi nějaký kompromis. Co kdybyste se dohodli, že na zpáteční cestě budete zase vy poslouchat Bachovy varhanní koncerty?

Jak byste si poradily vy, milé ženy-in? Máte také s partnerem rozdílný vkus, co se umění týče? Vy máte ráda kulturu a partner fotbal? Jak se nakonec dohodnete? Děláte kompromisy? Napište nám, jak to řešíte?

redakce@zena-in.cz

Vyhrát nějakou kosmetickou drobnost, může dnes každá. V 10:30 losujeme první příspěvek, který odměníme. Takže neváhejte a pište. Aktivita se cení!

 

2.výřez

výřez2

Reklama