píše naše čtenářka s nickem Romca2. A ve svém příspěvku se rozepisuje, co se jí na těchto typech výstřihů nejvíc líbí. Každý názor je vítán a my za něj děkujeme

Přeji krásný den redakci a všem čtenářkám. Když jsem si přečetla článek o výstřizích, zaujala mě krátká zmínka o výstřihu na zádech. Ten se mi obzvlášť líbí, protože mi přijde opravdu hodně zajímavý a navíc úžasně rafinovaný.

No, jen si vzpomeňte, jakou diskuzi vyvolal článek o svatebních šatech návrhářky Soni Hlaváčkové. //zena-in.cz/clanek/uz-zadny-spatne-obleceny-svatebcan?preview=on Mnohé z vás pobouřily. Ale právě hluboké až provokativní  výstřihy na zádech jsou její značkou a typickým „detailem“ na jejích modelech. Zpředu cudná, zezadu sexy, koketa, lehce vyzývavá a přitom ne vulgární.

Dalo by se polemizovat o tom, zda jsou dekolty až ke kostrči zrovna vhodné na svatbu, ale jinak jsou v mnohém dráždivější a zajímavější, než hluboké dekolty odhalující pomalu celá ňadra. Koneckonců, komu se to nelíbí, má možnost volby. Výstřihů je tolik variant, že by na to ani jeden módní článek nestačil.

Takže kdybych si já měla vybrat, určitě bych volila šaty, nebo top s výstřihem na zádech. Přijde mi to elegantní a sexy.

To je můj názor, ale respektuji, že můžete mít jiný

Vaše Romca2

Souhlasím s vámi, že výstřihy na zádech mají něco do sebe. Poprvé se začaly nosit ve dvacátých letech a pak v jednom období let třicátých let. Tehdy šaty zepředu vypadaly skoro usedle, byly až ke krku uzařené, ale když se žena otočila, odhalila skoro celá záda.

Jaký na to máte názor, milé ženy-in? Který výstřih je vaším favoritem a proč? Jaký nejhlubší výstřih jste měla kdy na sobě? Zažila jste nějakou vtipnou historku s výstřihem?

Jaké výstřihy se na vás líbí vašemu partnerovi? Ptáte se ho na názor? Žárlí, když máte výstřih moc otevřený, nebo je na vás spíš pyšný?

Napište mi na dnešní téma: redakce@zena-in.cz

Reklama