Byl to úžasný zážitek, i když zásluhou pár větrných vírů se můj žaludek chvílemi rozhodoval, zda se obrátí či ne. Posílám vám pár fotek ze svého leteckého zážitku - třeba jsou nějaké ty pixlíky na fotce Hluboké z ptačí perspektivy účastnice výletu s ženou-in ;-))


Nový komentář
Komentáře
jééé, taky bych chtěla někdy letět. Musí to být krásný pocit, a ten pohled na krajinu pod sebou
Pekne fotografie.
To je nádhera