Ach jo, zase jsem si vylosovala Černého Petra v podobě rubriky Magie. Šéfe, co mi to děláš, vždyť já tomu rozumím jako koza petrželi! A to té koze křivdím, protože koza petrželi dozajista rozumí víc než já magii.

Pokud se přesto odhodláte číst dál, budete muset skousnout moje více než amatérské poznatky v tomto oboru. Prostě si magii pojmu po svém, podívám se na ni očima vlastních zkušeností. Na „odborné magické pindy“ (volně překroucený bonmot z Lotranda a Zubejdy) tu máme redakční astroložku a kartářku Míšu Kudláčkovou. Míša mi prý odpouští, tak jako já odpouštím jí, že mi musí fušovat do Stylu. V žádném případě si nechceme a nehodláme lézt do zelí.

Tajemství Lva

levO čem bych tak mohla do magie napsat? Jediné, co mě v tomto oboru zajímá, je zvěrokruh. Baví mě zkoumat, jak se to které znamení hodí na mé známé, a baví mě hádat, v jakém znamení je člověk, kterého nově poznávám. Většinou se trefím jenom u Lva, protože to je bytost, která se opravdu nedá přehlédnout. Je to zářivá charismatická a okouzlující osobnost, která musí uchvátit každého. No a to je právě to.

Přesně takhle, mě, rybku introvertní a zakřiknutou, omámil svým neodolatelným šarmem můj první manžel - lev. Jeho pohled mě doslova přimrazil k zemi, a jestli jsem někdy poznala lásku na první pohled, tak to bylo v tomto případě. Šla bych za ním hypnotizována světa kraj.

Lev rybu vždycky sežere!

rybaNic jsem nedbala varování, že ryba a lev se k sobě vůbec nehodí. Že jsou rozdílní jako voda a oheň. Byla jsem stejně poblouzněná jako Rusalka, která vystoupila z bezpečí hluboké vody a šla slepě za hlasem svého srdce, bez ohledu na to, že se může pěkně spálit.

A jak myslíte, že to dopadlo? Úplně stejně jako v té pohádce. Můj lev - princ obluzoval cizí kněžny (často se mu samy nabízely) a on se tím ještě chlubil, aby načechral své ego, zatímco já vedle něj chřadla zklamáním, ponížením a žalem.

Nakonec jsem sebrala veškerou svou rybí hrdost a pustila lva k vodě. Od té doby si k „tělu pouštím“ jen lvy - ženy a lvům - mužům se vyhýbám obloukem. Protože lev rybu vždycky sežere!

Nebo se mýlím? Jste ryba, váš partner lev a skvěle vám to klape?

Nebo je váš partner ve znamení, které se k vám podle zvěrokruhu hodí, a přesto to skřípe?

Reklama