Čtenářka lalica nám poslala jako příspěvek k dnešnímu tématu dne příhodu z minulého týdne, kdy svého muže obrala o 10 tisíc a navíc se přiznává, že má před ním tajemství!

Že se nestydíte, lalico, to takhle na něj hrát. Za nás za muže se musím velmi ohradit. Vraťte mu neprávem vyhrané peníze a okamžitě mu řekněte, že bude dědeček, ať si může dojít k psychiatrovi a trochu si to užít… Snad to bude kluk…

Milá redakce,

srdečně zdravím.Já osobně si myslím, že jsme každý jiný, plníme jiná poslání, chováme se kapánek jinak, jsme jako dílky puzzle nebo lega, která přesně do sebe zapadají. Vždyť jak jinak bych to třeba já vydržela s jedním mužem téměř 35 let?

Lalica s manželem


První roky jistě nebyly jednoduché, oťukávali jsme se, jaký ten druhý je, co si vůči němu chci a mohu dovolit, co ode mně partner očekává?! Oba jsme zjistili, že jsme opravdu každý jiný, já technický antitalent, manžel všeuměl a pracovitý Ferda Mravenec. Já doma zavedla „ pyžamové dny“, které dnes můj choť náležitě oceňuje. Naučili jsme se spolu i mlčet nebo si třeba povídáme celou noc. Umíme spolu plakat ,ale také se zasmát a udělat si legraci sami ze sebe.
Léta pracuji na své velice špatné orientaci v terénu, jsem schopna zabloudit i ve městě, kde žiji víc než tři desetiletí. Naposledy jsem se ztratila těsně před Vánoci, když jsem si našla spojení do Ostravy, ale žádný vlak zpět více jak 2 hodiny nejel. A tak  mi manžel přikázal ani se nehnout z místa a čekat na odvoz. Už tušil, že v opačném případě bych mohla chybět u štědrovečerní večeře.

lalica s manželem


Manžel je typ sázecí a tipovací, pořád doufá, že jednou musí vyhrát bank. Nehraje o horentní sumy,  jsou spíše symbolické,ale u losování se pak vyřádí. Hlavně na závěr, když zjistí, že nic nevyhrál a i když se už pan Hušák „
napakoval“, určitě výhru „ vytunelovali“ jiní příznivci Sazky....
Minulý týden na svou sázecí mánii „ dojel“. Byli jsme na diskošce pro starší a pokročilé a náramně se bavili. Hráli skladby našeho mládí, došlo i na tanečky. A pak to přišlo,načali jsme téma naší návštěvy jednoho předvánočního koncertu.
Já trvala na tom, že tam zpíval Hložek a manžel se dušoval, že to byl Kotvald. Navrhla jsem tedy částku 1000 Kč na svůj typ. Bohužel, ten nemoudrý muž chtěl částku zvýšit a „ hodil do banku“ 10 tisíc.
Ráno jsme si přispali,ale jen co manžel otevřel oči, měl před nimi notebook a tam stránku s účinkujícími na onom vystoupení. Blahořečím Standu Hložkovi, který mi pomohl obehrát vlastního chotě o 10 tisíc. Měl je připraveny na dovolenou, ale já už teď vím, že se budou hodit na zcela jinou „ akci“.

Pokud vše dobře dopadne, částka půjde na výbavičku pro naše první vnouče! Pssst,ale manžel ještě nic neví a každý večer uléhá s povzdechem: „ Já idiot, jak jsem mohl naletět a ještě vlastní ženě?!“ Brzy se dozví,  do čeho svůj jacpot vrazím. ...

lalica
Text nebyl redakčně upraven


A o co vás žádám?

  • O příspěvky, úvahy, fotografie i videa na téma:
  • Cítíte se dnes ve společnosti diskriminována?
  • Stala se vám nějaká nepravost, jen na základě vašeho pohlaví?
  • Má ještě dnes smysl bojovat za ženská práva?
  • Mělo by být ve vedení firem, v politice atd. více žen?
  • Nebo vám lezou genderové bojovnice krkem?

A cokoliv dalšího co vás napadne, směřujte na e-mail

redakce@zena-in.cz

A dnes tři z vás odměním za příspěvek, který mi pošlete krásnou květinou dopravenou za vámi až do domu… Krásné MDŽ přeji!

Reklama