Námluvy

 

Ahoj Radku a ž-in,

 

já svého přítele sbalila před čtyřmi lety (on samozřejmě dodnes tvrdí, že jsem to nebyla já, kdo sbalil jeho, ale že to ON sbalil mě – no jo ješitní chlapi) J.

 

Bylo to na jaře, venku už bylo poměrně teplo. V kolejním klubu Hvězda na Praze 6 se občas konaly technoparty, většinou v pátek či sobotu, byly od večera tak od osmi do cca dvanácti dopoledne druhého dne. 31. března jsem s kamarádkou jednu takovou party navštívila, jednak jsme bydlely obě kousek od kolejí a jednak jsme tam měly kamarády, jak od systému, který tam hrál, tak z VŠ kolejí. Někdy kolem půlnoci jsem si po hodině na parketu šla sednout k „našemu“ stolu mezi kamarády. Během asi hodiny se osazenstvo značně proměnilo, přisedli si kamarádi kamarádů a já najednou zjistila, že sedím mezi neznámými lidmi J A naproti mně seděl i kluk, který mě vyloženě uchvátil už na první pohled. Tak dlouho jsem ho mámila svými pohledy, až „neodolal“ a přisedl si na lavici vedle mě. Dali jsme se do řeči, zjistili, že máme dost společných známých, a jen jsme se podivovali, že jsme se neseznámili už dávno.

 

Povídali jsme a povídali, až jsme se propovídali do krásně slunečného rána. V devět hodin jsme se rozhodli, že skočíme ke mně domů na kafe, případně na trochu té romantiky J. Abychom nevypadali jak nevychovanci, oběhli jsme mé i jeho kamarády a nabídli jim dopolední kafíčko u mě a následné posezení v hospodě na hřišti, kde měl v jedenáct hodin začít fotbalový mač. Leč všichni s díky odmítli, bylo jim jasné, že chceme mít soukromí.

 

 

Dorazili jsme do bytu, uvařili si kafe, povídali, povídali, a zrovna, když jsme se začali mazlit, zvonek! Nenápadně jsme vykoukli z okna – a tam celá jeho banda spolu s mojí kamarádkou, která je tam zákeřně dovedla J Nejdřív jsme dělali, jako že nic, že tam vlastně vůbec nejsme, ale po pěti minutách nepřetržitého drnčení zvonku jsme to vzdali a vykoukli z okna, co že to jako chtějí. „Jdeme na to kafe!“ Myslela jsem, že mě klepne… Ale co, vypadalo to, že se s mým novým objevem nevidíme naposledy (čísla na mobil poctivě vyměněna), tak jsme vyrazili se všemi na hřiště do hospody s tím, že si kafe dáme až tam, do bytu by se nám stejně všichni nevešli J

 

S tímto přítelem jsem dodnes a jsem moc ráda, že jsem ho tenkrát sbalila J JÁ JSEM HO SBALILA! Jen pro připomenutí J .

 

 

Hezký sluníčkový den, benynka

 


 

Milá Benynko, to znám ty pohledy těch očí, ta kukadla jak zrcadla. Ta hloubka, do které se chlap propadá a celý svět se s ním jen točí. A když si nedá pozor, tak se začne topit, viď, Klárko :)

 

A taky, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. A jak, že to umíte zpívat vy? A umíte flirtovat? A flirtujete?

 

Pište si dnes o tom, jak ty ptáčky lapáte a co jim zpíváte, a na pár  z vás se usměje štěstí a pošlu vám dárek.

 

Ale tobě, Benynko, dnes ne, ty máš štěstí dost :) To vidíme na té fotce ...

 

redakce@zena-in.cz