Ahojky,

měla bych pro vás 3 historky z ordinace:

První vypovídá o tom, že jsem tak trošku saďour :-).


V nějakých 21 letech jsem se rozhodla, že si nechám dát rovnátka. Měla jsem centimetrový předkus. Sice to nebylo vidět, ale začaly mě bolet při jídle "panty". K tomu, aby mi mohli rovnátka nasadit, bylo zapotřebí vytrhnout 6 zubů. Trhali mi je po dvou. Před každým trháním jsem musela jít k obvoďákovi, aby mi dal injekci kvůli případné alergii na umrtvovací látku a pak jsem teprve mohla jít na trhání. 5 zubů šlo ven jako po másle, ale ten šestý, poslední, se panu doktorovi zlomil. Takže mi musel rozříznout dáseň a ten úlomek lovit. A jak se tam tak šťoural, tak pomalu přestávala účinkovat umrtvovačka, ale mně to nevadilo, bolelo to trošku, tak příjemně :-) (No scéna jako vystřižená z muzikálu Malý krámek hrůz). Nakonec mi to sešil třemi stehy. Nejhorší na tom bylo, že než se mi pusa probrala, nemohla jsem si zakouřit. Doktor mi totiž trhal zuby křížem - nahoře vlevo a dole vpravo - takže jak jsem to měla umrtvené, šla mi pusa šejdrem :-), a když jsem si chtěla potáhnout, musela jsem si rukou  vynalezli
držet rty u sebe :-).

Druhý zážitek nebyl moc příjemný...
Jednou jsem musela na vyšetření CT (tunel), vše bylo v pořádku do té doby, než mi píchli kontrastní látku. Nějak ji asi nesnesu, protože jsem jim tam zkolabovala a probudila se na ARO.

No a nakonec něco veselého...
Kamarádka chodí nerada na gynekologii. Jednou opět musela, vylezla na "kozu" a byla celá taková nesvá, když najednou pan doktor povídá: "Mladá paní, můžete se trochu uvolnit?"
A ona na to: "Já už víc nemůžu!"
A on: "Ale já bych potřeboval vyndat ruku!"
No kamarádka byla rudá až na... víte kde :-).
Naštěstí je náš pan doktor milý člověk a určitě se mu stávají i horší věci...

Sepy


A nedá jí to a musí si zapálit i s umrtvenou pusou! Dělám si tu dneska, koukám už druhou agitku proti kouření. Kdyby měl někdo zájem o tu první, je tady.
Sepy, děkujeme za příspěvky, zvlášť ten poslední mě pobavil - jemu se asi stávají na gynekologii horší věci, ale jí? :-)Jaké jsou vaše zážitky z nemocnice? Co člověk všechno vydrží, když je mu ouvej? Na kterou hrůzu už dnes vzpomínáte jen s úsměvem?

Jaká byla vaše nejhorší návštěva u lékaře?
Máte speciální zážitky z ordinace?
Nebo snad znáte speciální ordinaci?
Svěříte se s příběhy z nemocnice?
Přímo ze zubařského křesla?
Z čekárny?

Napište nám na redakce@zena-in.cz
Za příspěvky k dnešnímu tématu Nejhorší návštěva u doktora můžete vyhrát vlasovou terapii v podobě luxusního spreje na vlasy od firmy Schwarzkopf. 

Pravidla dnešní soutěže najdete tady. 
Hrajeme o kosmetický balíček Fa.

Reklama