Zda se tento sen čtenářce s nickem ivory splnil a jaké případně použila jméno, to už si přečtěte v dalším z mnoha příspěvků.

Hezký zachumelený den všem,
když jsem byla malá, vždycky u nás nějaké to zvířátko domov našlo. Hlavně křečci - ti byli většinou pojmenovaní Bob a Bobek (králíci totiž bydleli venku a časem se šli podívat, jak to vypadá v mrazáku zevnitř, takže těm jsem jména dávat nesměla) :) Po sérii křečků jsem k patnáctinám konečně dostala vytouženého pejska - jmenuje se Nicky a letos jí je 10 let. Říkám jí Niko, ale pro zbytek rodiny to je prostě Mikina...směska všeho možného, ale úžasná.

řibližně od té doby, co jsem uměla chodit a mluvit, jsem si přála koně. Bohužel to ale nebylo možné a rodiče se asi trochu báli, že by mě tahle láska opustila a co pak s koněm, takže se mi podařilo si tenhle sen splnit až loni v září. Nezapomenu na chvíli, kdy jsem se s kamarádkou jela podívat na jedno hříbátko a po zralé úvaze doma ohlásila, že jsem si konečně koupila koně. Mamka málem spadla ze židle, ale šok přežila a když pak malou viděla, nebylo co řešit - od té doby jí říká „naše“ hříbátko. Jmenuje se Charlotte a je jí 8 měsíců. Jméno muselo začínat na „C“ a hezčí by mě samotnou nenapadlo.

Akorát s tím oslovováním to je trochu horší, takže stájové jméno je Šáša nebo Šášule. A dělá mu čest, jen co je pravda. :)
ivory

nicky

charlotte

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

____________________

Charlotte je překrásná!! Mně se strašně moc líbí koně, bohužel v centru Prahy… :-(
Pejsek vypadá rošťácky :)
Děkuji za Váš příspěvek i báječné fotografie.
Pěkný podvečer
Saša

Téma dnešního dne 15. února 2012: Jména našich domácích mazlíčků

  • Jak se jmenují vaši domácí mazlíčci?
  • Proč právě takto?
  • Je to jméno podle někoho, nebo vás napadlo jen tak?
  • S jakým nevšedním jménem jste se u zvířátek setkaly?
  • Opakujete jména po smrti domácího mazlíčka znovu?
  • Shodnete se v rodině na jméně, například vašeho pejska, nebo tomu předchází diskuze?

Vše o jménech vašich domácích mazlíčků pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží DVD s filmem Fany, v hlavní roli s vynikajícími českými herečkami Jiřinou Bohdalovou, Jiřinou Jiráskovou a také vlčákem s originálním jménem: Pan Divoký

DVD

Reklama