Zdravím všechny a přeji krásný ničím nerušený pátek,

 Mám hodně kamarádek a kamarádů. Mám i nejlepší kamarádku, které můžu říct skoro všechno, ale stejně nejvíc spřízněná duše je moje maminka. Už od narození byla pro mě vším. Byla pro mě maminkou, tatínkem, babičkou, kamarádkou, učitelem ... Mamča byla rozvedená a babička byla několik set kilometrů daleko. Starala se o mě vzorně. Vždycky měla a dosud má na mě čas.

Můžu si s ní popovídat úplně o všem. Nikdy jsme se před sebou nestyděly. Když jsem se rozvedla a doma mi zůstaly jen prázdné zdi a televize, kterou jsem si koupila za svobodna a molitany, na kterých jsme s dcerou seděly – přibrala si druhou práci a pomohla mi jak po psychické stránce, tak i po finanční. Když jsem dělala přesčasy, tak hlídala dceru. A i pro ni, byla supr babička. Nikdy mi nic nevyčetla, nikdy mi neřekla – no vidíš, já ti to říkala.

Docela brzy jsem se z krize dostala – díky ni. Kamarádi taky byli suprový, neříkám že ne. Taky hodně pomohli, ale vlastní máma je vlastní máma. Ta nikdy, ani trošku nezávidí, tvoji výhru, spíše naopak je hrozně ráda, když se daří. Ta by se rozdala. A doufám, že jednou ji to budu moct oplatit i s úrokama ( jak se říká) . Chtěla bych být i pro dceru a syna taková, jak moje mamča. Snažím se, tak uvidíme. Třeba se mi to taky podaří.

Mějte se hezky ivetinkav

Text nebyl redakcí upraven.

To je super! Sama mám s mamkou podobný vztah a přála bych ho všem!

Téma na dnešek: Moje spřízněná duše

Může to být kdokoliv. Sestra, matka, spolužačka, kamarádka, kterou jste náhodně potkala v kavárně, nebo i váš přítel. Napište nám o své spřízněné duši. O tom, jaký spolu máte vztah, jak jste ji potkala, jak dlouho se znáte. Pošlete své spřízněné duši vzkaz prostřednictvím Ženy-in.

Své příspěvky na téma spřízněná duše posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dnešního dne zveřejňovat. Z došlých e-mailů také vybereme jeden, jehož pisatelku odměníme balíčkem s vlasovou kosmetikou.

Reklama