Ahojda, všechny zdravím a přeji krásný den. Moje vysněná dovolená by teď byla někde na ostrůvku, který je u krásného teplého modrého čistého moře.

Na ostrůvku by byl jemný písek, jako když ho děti přesýpají na pískovišti. Teplota venku cca 35 st., lehký vánek. My s rodinou by jsme byli ubytováni v rákosové chýši, ale s plným nadstandardem. To znamená teplo maximálně 20-22 st. (uvnitř chýše), bar s čerstvými ovocnými koktejly, k jídlu nějaké saláty – ovocný, zeleninový, kuřecí.... No a teď k samé podstatě – chtěla bych, aby nedaleko byla chovná stanice s delfíny. Já bych tam bylo skoro pořád. Chtěla bych se naučit s nimi komunikovat, hladit je, krmit je, plavat s nimi atd. To byl můj dětský sen. Ještě jsem žádného delfína neviděla. Teda jen na fotce a v televizi, ale to se nepočítá.  Jsou to krásná stvoření. Manžel ten by  určitě ležel na pláži na lehátku s pivčem a novinami a v nich by byly malé dírky pro oči, aby mohl koukat „na přírodu“, dcera by hrála plážový volejbal s kámoškami a synáček by si hrál s dětmi v dětským koutku. Všichni by jsme byli spokojeni.

Prostě pohádkový sen. Ach, jo.

ivetinkav

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Snad vám z těch představ není smutno!? :)

A jaká by byla ta vaše dovolená snů, která bude tématem dnešního dne?

Napište nám, jak byste si ji představovaly. Jaká by měla být, kde byste ji rády strávily a s kým. Nebo jste ji už zažily? Splnily jste si sen?

Bylo by to moře, hory, chajda, dobrodružství, exotika, relax a pohoda na pláži? Nebo úplně něco jiného...

Nechte pracovat svou fantazii na plné obrátky, my se budeme se těšit na vaše příspěvky.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: dovolená snů

Jednu z vás, která nám do redakčního mailu pošle svůj příspěvek, a ten bude pak zveřejněn, odměníme voňavkou od Avonu Secret Fantasy a šikovným zrcátkem do kabelky.

vune Secret Fantasy