Ahojky, dobré téma na tento týden i pro mě. V pátek mi vypadla plomba, a večer to začalo pěkně bolet. Jelikož ještě kojím, tak jsem si nechtěla vzít prášek a řekla jsem si, že to do pondělka vydržím. A ono prdlajs.

V sobotu ráno, to už mě bolela celá hlava. Ale jsem statečná a prášek jsem si nevzala, kvůli malému a jeli jsme na pohotovost. Zaplatila jsem pěkně 90,-Kč a naštěstí jsem šla hned na řadu.

Nejdřív mi pani doktorka pěkně rozvrtala zub a pak začala čistit kanálky a tahat nervy. Supr věc. Kdo to zažil, asi nemusím popisovat a kdo ne, tak to zas nemá cenu.

Zlatý porod, který trval 16 hodin. Na ten jsem skoro hned zapomněla. Ale na tohle se jen tak nedá zapomenout. Na křesle jsem seděla dobrých 20 minut. Bylo to příšerné.

V podpaží  promočeno, z čela čůrky, v očích smrt, pusu skoro vykloubenou.... No a když mi to vyčistila, tak mi zub ani ničím nezadělala a že v pondělí zas, ale už ke svému lékaři. Tak jsem tam byla včera. Opět supr zážitek.

Nehty a prsty zaryté v sedačce, zpocená všude..... Zážitek jedinečný.

No a abych se nenudila tak jdu zítra zas. V zubu mám pořád díru, koušu jen na jednu půlku. Posílám i výměnný list od doktorky, aby jste viděli, že nelžu.

d

Jsem zvědavá, kdy to už přestane čistit. Pomoooooooc. Ale jsem pořád statečná a žádný prášek jsem si na bolest nevzala. Ahojky a přeji všem krásný týden a hlavně nebolestivý

pa Iveta

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Je mi z toho na nic, už mě brní sanice... :( Pomoc, hlavně aby ten příspěvek nebyl nakažlivý. :-) Míša