Dnes ráno obdržel producent show Královny muzikálu Janis Sidovský nepříjemnou SMS. Kolem osmé hodiny mu manažer Ivety Bartošové, Ivan Rössler, sdělil, že se zpěvačka prestižního koncertu pro náhlé onemocnění nezúčastní. Tuto zprávu přinesl jako první portál Colour Planet.

Iveta Bartošová přitom o účast na Královnách muzikálu velmi stála. Pro bývalou zlatou slavici měl tento koncert představovat příležitost, jak se znovu vrátit na scénu i na televizní obrazovky.

„Samozřejmě, že jsem zklamaný,“ přiznal Janis Sidovský. „Nabídl jsem Ivetě jako variantu vystoupení jen v jedné písni, ale její stav jí zřejmě vůbec nedovoluje přijet do Prahy."

Iveta Bartošová měla zpívat Vím, že jsi se mnou, Můj Monte Cristo a Jsi můj pán, kde by zpívala společně s Helenou Vondráčkovou, Ilonou Csákovou, Leonou Machálkovou a Monikou Absolonovou. Právě Leona Machálková bude zřejmě za Bartošovou zaskakovat i v ostatních písních.

Zdroj: Colour Planet

Plánovala jste jít na Královny muzikálu? Mrzí vás neúčast Bartošové? Chodíte vůbec na muzikály? Zaujal vás nějaký? Nebo vám tenhle druh hudby „nesedí“?

Reklama