Iveta Bartošová (42) teď vypadá jako na začátku své kariéry - usměvavá, blonďatá a křehká dívenka. Její „vzkříšení" všichni považují za zázrak, který se povedl jejímu producentovi Jiřímu Pomejemu a dalším přátelům.

Od té doby, kdy jsem se vrátila z psychiatrické léčebny a rozhodla se začít nový život, začala jsem pravidelně jíst, několikrát denně ta správná jídla, cvičit, tancovat, pohybovat se, začala jsem hubnout. Tak jsem zhubla o osmnáct kilo´, a to je přesně tolik, kolik jsem potřebovala. Teď se chci udržet taková, jaká jsem. Cítím se moc dobře, taková lehoučká," svěřila se Korzu zpěvačka.

Bude Monou Lisou

Poté, co nyní po delší době zase úspěšně koncertuje a vypadá opět velmi přitažlivě, dostala mimořádnou nabídku - zahrát si hlavní roli v Divadle Broadway v připravovaném muzikálu Mona Lisa, který podle námětu knihy Dietra Sinna zkomponoval Bohouš Josef podle scénáře Libora Vaculíka.
Jsem šťastná, že producenti Divadla Broadway na mě nezanevřeli a měli odvahu přijít s takovou nabídkou. Mám z toho velkou radost. Roli už začínám studovat, na jevišti se bude zkoušet v prosinci s režisérem Jozefem Bednárikem. Od dvacátého čtvrtého srpna začnou konkrétní přípravy. Už teď jsem zavalena knížkami, literaturou o obrazu Mony Lisy a jejím příběhu," líčí přípravy na novou roli.

 

Trápí se kvůli Arturovi

Iveta se teď cítí opět šťastná. Ale přece jen jednu bolest má - a to je syn Artur, který je nyní v péči jeho otce Ladislava Štaidla.
Zatím se pořád soudím. Ještě se to bude všechno řešit. Jsem už schopna se o Artura postarat. Vím, že mě čeká spousta nejistoty a času, ale musím vydržet. Syna nechci ztratit," říká Bartošová.

Reklama