Před chvílí jsme se dozvěděli šílenou zprávu, že zpěvačka Iveta Bartošová spáchala sebevraždu skokem pod vlak. Dnes dopoledne, nedaleko svého bydliště. Ať byla jakákoliv, všem nám při té představě zatrnulo.

Iveta Bartošová naplní naposledy titulní stránky všech novin a časopisů. Bohužel zprávou, kterou určitě nikdo nečekal. Mohli jsme se jen dohadovat, co prožívala, jakými depresemi trpěla. Její vzestupy a pády byly pověstné, ale zdálo se, že je z nejhoršího venku.

Jenomže to bylo zřejmě jen zdání a jen ona sama věděla, jak se její osud bude vyvíjet dál. A my se můžeme jen ptát: „Muselo to takhle skončit? Nedalo se jí pomoct?“

Já ji budu vždycky vnímat spíš jako oběť. Ta křehká a zranitelná dívenka s čistým hláskem mi zůstane v paměti a vždycky, když si na ni vzpomenu, projevím lítost.

Iveto, snad ti tam nahoře bude líp. Sbohem


Česká televize dnes, 29. 4. 2014 mění program, připomene Ivetu Bartošovou

Česká televize dnes připomene tvorbu a osobnost Ivety Bartošové. Na svém prvním programu odvysílá v devět hodin večer jeden díl životopisného cyklu Po stopách hvězd, věnovaný právě Ivetě Bartošové.

21:00 Po stopách hvězd

Iveta Bartošová v epizodě obrazového životopisného cyklu Po stopách hvězd. Iveta byla jednou ze zpěvaček, které si uvědomovaly, že televize je audiovizuální prostředek a že nejen samotný hudební snímek, ale také obrazová kompozice je smysluplná a má pro diváka velký význam,“ říká v pořadu Jiří Adamec.

Zdroj: www.ceskatelevize.cz

Reklama