I v naší redakci jsme měly zpěvačku Ivetu Bartošovou rády, proto nemůžeme nechat bez povšimnutí, co se děje (píše) v médiích krátce po její tragické smrti. Asi nejvíc jsme v šoku z toho, jak se po sebevraždě své manželky chová její manžel Josef Rychtář...

Ten se včera nejdříve zhroutil tak, že ho musela rychlá záchranná služba odvézt do Bohnic, a večer už ukazoval novinářům dopis, který mu Iveta zanechala na rozloučenou. Nehledě na to, že následně asi v deset hodin večer televizi Nova poskytl rozhovor v přímém přenosu... Takže za prvé, nejdříve viní ze smrti Ivety Bartošové bulvární média, a pak novinářům ochotně poskytuje rozhovor?

Velká kritika se snesla hlavně na hlavu Pavlovi Novotnému, šéfredaktorovi bulvárního webu Extra.cz, který se nedávno „proslavil“ v dokumentu Dělníci bulváru. Už loni pro jeden slovenský server avízoval, že bulvár zpěvačku zabije. Deníku iDNES.cz nyní poskytl rozhovor, ve kterém říká, že za smrt zpěvačky může její okolí, ne bulvár. „Pokud mají lidé potřebu přenést na mě svoji zlobu za smrt Ivety, je to v pořádku,“ říká v rozhovoru.

Velice hezky vzpomíná na Ivetu Bartošovou obec Uhříněves u Prahy, kde žila. Podle stejného serveru byla vždy milá a přátelská a nikdy nezapomněla pozdravit.

Škoda, že Ivetě Bartošové nikdo nedokázal pomoci. Včera jsem se dívala na film Svatba upírů, kde si zpěvačka zahrála krásnou Olívii, a musím uznat, že na vrcholu své kariéry byla opravdu nádherná.

A jak vás zasáhla smrt Ivety?
My jsme o ní informovali včera v tomto článku: Iveta Bartošová ukončila dobrovolně svůj život

Aktuální články najdete:

Reklama