První příspěvek mám poště od čtenářky Ivči. Píše: Milé ženy- in, jsem od mládí stydlivá a přestože jsem se oklepala z  postavy” puťky”, nejistota  hlodá a málokdy  jsem ochotná se veřejně prezentovat. V práci jsem byla nucená školit nějaké další chudáky, co k nám do firmy nastoupily, takže na  školení a semináře jsem si postupně zvykla.

Nicméně chodím už několik let  tancovat orient- “belly dancing”. S léty I kila přibyla, tak mám čím třást. Nalákala mě moje bývalá šéfová, která chodila toto tančit a popisovala mi, že ” není potřeba dělat žádný sport, uplatní se každý, je to o fantazii a prožitku” .

Tak jsem začala a  pořád mě to baví.

Naše centrum tance pořádá čas od času “ besídky” od různých lektorek. Nejprve jsem  na ně nechodila, protože ostych by mi nedovolil jít na parket a vrtět se před zraky publika.

Postupně jsem se seznámila s vice tanečnicemi, navázala  přátelství a „zdrzla“. Takže  od předloňska jsem už na besídku pozvala I rodinu a kamarády a po dvou 2 piňakoládách dala I nějaké tanečky na parketu.

Synovy dojmy z tance byly  různorodé.  Vystupovala děvčata kolem 15 i my  tanečnice od 17 do 60. Syn to glosoval:“ Některé mají před a většina po sezóně. Čím je ošklivější, tím méně toho na sobě má“.

 Já jsem tedy byla zahalena do trika, sukně a chřestícího šátku, tedy „středně ošklivá“.

V loni jsem byla s tanečnicemi na dovolené na Korfu. Dovolená úžasná a slíbily jsme si, že se sejdeme na besídce. Slíbily a přišly, ale ouha, hodně jsem toho za těch pár dní zapomněla.

Tak jsem se » premedikovala“ drinkem a s pohledem na zadek jiné tanečnice- pozice “ v davu” jsem předvedla I choreografii známou jen z dálky.

Hezký den a  hodně radosti přeje

Ivča

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ahoj Ivčo, a dobře děláš, že tam chodíš. Je to nejen velice příjemný pohyb, ale také je to, jak víš, výtečné na páteř. Chodila jsem dva roky a teď mi to chybí. Přeji hodně úspěchů a děkuji za první a milý příspěvek. Míša

 

Dnešní téma dne je jasné. Pište na redakce@zena-in.cz o vašich amatérských veřejných vystoupeních a úspěšnosti na nich. Nebo se vyjádřete k názorům našeho senátu na Superstar, či X Faktor.

Dnes nebude chybět Chcípák a Borec, soutěž, vyhodnocení Víte, kdo jsem, vyhodnocení minulé denní soutěže a cena pro příspěvek.

Reklama