Zdravím...Jak tak čtu zatím vydané příspěvky, zjišťuji,že jsem fakt byla asi opožděná, nebo snad ne?

Měla jsem vždy opravdu hodně kamarádů, myslím, že si každý myslel kdovíco, já vždy uprostřed party kluků nebo s nějakým klukem solo, kamarádky jsem sice měla,ale moc ne.

První nesmělá pusa a držení za ruku mě potkaly v 16,ale vycouvala jsem z toho,ikdyž se MI ten kluk tak líbil, ještě teď si někdy vzpomenu na jeho tmavě hnědé oči, seznámili jsme se na kolotoči a jak mne tam krásně roztočil,až se MI hlava zamotala. Pak I na vysoké zase opravdu jen kamarádi Na první lásku a opravdu první vášnivou pusu zase nezapomenu nikdy, jednak byla první, bylo to na Vyšehradě a bohužel v srpnu 1968.Seznámili jsme se v tramvaji pár dní po vpádu 5 spřátelených armád, přesto to byla první krásná romantická láska, on byl vousatý, medik,o 7 let starší a vzpomenu si zase velmi ráda, nejen na tu první opravdovou pusu .

Ivbara

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Goldwell...Hmmm, vousatý medik! Někdy se vyplatí počkat, ne? :)

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!

Reklama