K dnešnímu tématu nemohu nenapsat. Internet  mi změnil  kapitálně život a když  sečtu plusy a minusy a rekapituluji, tak stoprocentně vyhrávají  přínosy .

Poprvé jsme na netu byla asi pred 12 lety na chatu a  pokoušela jsem se vyhledávat nějaké kytky. Oboje dopadlo katastrofálně, na chatu za mne  psala dcera, já jí diktovala, vyhledávání skončilo na reklamách..

Před 8 lety  jsme si pořídili Internet domů a  od té doby je to můj kamarád, který vlastně způsobil I mou cestu sem do Českého Středohoří,abych "doladila" nějaké neznalosti na svém domácím PC s tehdy ještě neznamým již 3 letým kamarádem z chatu  a vlastně jsem TU zůstala  doteď  a jsme  tedy oba vlastně vděčni za náš společný život  internetu...

Vzal mi  I některé iluze , virtuální svět je trochu jiný, má svá úskalí, hlavně ve své anonymitě,ale ti,se kterými se znám I osobně mají všichni spojovací linii zájem o net  a to  je odlišuje  od mých známých, se kterými jsme se  seznámila  pouze v reálu.

Dnes mám díky internetu známé po celém světě,  některé znám osobně, když přijedou do Čech  .Díky netu jsem v denním styku s dětmi v Praze a na Moravě a  bylo to prakticky jediné spojení, když  dcera studovala   2 roky v Indonesii.

Netu dávám jedničku a velké díky....

ivbara

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Vztahy na internetu, to je téma pro tento den.

  • Kolik vám dal kamarádek a kamarádů internet?
  • Vyhledáváte přátele raději na internetu, nebo v běžném světě?
  • Scházíte se s těmi internetovými i v reálném životě?
  • Využíváte ho k navazování známostí milostných i přátelských?
  • Prožila jste už lásku přes internet?
  • Využíváte sociální sítě a chaty?
  • Co pro vás a vaše vztahy (rodinné, přátelské, partnerské atd.) internet znamená?

To vše i mnohem víc nám můžete na téma vztahy na internetu psát už teď! Adresa pro vaše příběhy, úvahy a zamyšlení je jako vždy

redakce@zena-in.cz

Reklama