Zdravím..Dnes jen velmi krátce. Ani jsem dnes k tématu  psát nechtěla, mám od mala vyhraněné sociální cítění,  jsem naměkko málem ze všeho,  myslím, že celý život jsem  se také podle toho chovala.

K napsání   těchto pár  řádek mne vyprovokovalo vyhlášení výsledků ankety  o  nejlepší recept  z mikrovlnky  a nové reakce mi připomněly to podle  mne čoromoro ohledně hlasování.

To je  podle mne obrácená strana  našich dobrých vlastností, jaká zášť v někom z nás  dříme. Moc dobrý pocit z toho nemám, ale to je život a člověk se musí nad  to povznést.

Jinak nevím, co jsem nej..   ve svém životě udělala.. 

Zachránila jsem jednoho sebevraha, rozbila  okno, zavolala  policajty, když jsem cítila plyn,  samozřejmě za to  schytala  odměnu v rámci rčení  za dobrotu na žebrotu, protože  za rok  nám   ten  dotyčný vykradl půdu.

Přesto bych řekla, že   celým mým životem se vine  nit   smyslu pro spravedlnost a snahy pomáhat  .

Pracovala jsem u stařečků, u postižených dětí a viděla mnoho lidského utrpení, které se vzájemně  prolínaly s radostí , myslím, že jsem potkala hodně lidí, kteří  měli  srdce na pravém místě.

 Nevím, jetsli tento  příspěvek zveřejníte, je kapánek kontroverzní a mimo   téma,ale nedalo mi to .
 ivbara

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Proč bychom ho nezveřejnili? Nejsme tím, kdo cenzuruje názory a vyslovené pocity. Nejde-li o všeobecné přikázané cenzury. :-) Míša

Reklama