A to jejich prokousávání nám na svých fotografiích krásně zachytila čtenářka s nickem Ivásek. Více již v jejím příspěvku.

Jaro a podzim jsou dvě roční období, která jako člověk, který rád fotí, miluju.

Na jaře (jak říká můj přítel) všechno pučí a bují, rostlinky se prokousávají půdou, aby mohly pochytit první hřejivé paprsky slunce - na podzim je tomu téměř naopak; příroda se chystá „zazimovat“ a všechno, co na jaře vypučelo, přes léto vykvetlo, tak na podzim vesele uvadá.

Miluju barvy jara a podzimu. Každé z těchto dvou ročních období je krásně barevné, každé svým vlastním způsobem.

Psala jsem, že ráda fotím (zejména na makro, tj. „zblízka“). Většinou to dopadá tak, že v odrbaném a obnošeném oblečení zakleknu nebo zalehnu a snažím se utrhnout ten nejlepší záběr. A ten, kdo fotí, si určitě hned vybaví vůni půdy tak typickou pro jarní a podzimní období :)

Přikládám pár fotek z jarního lovení a doufám, že se budou aspoň trochu líbit :) U dvou z nich jsem fotila, aniž bych předem věděla, co na nich vlastně bude „navíc“ - takže při stahování fotek do počítače jsem jenom zírala :)Náhoda...

Ivásek

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

jedna.

d

t

c

p

______________________________

Nelíbí se trochu, ale líbí se „moc“. A zíráme také :) Děkuji za unikátní makro-fotografie. Mohla byste se tím živit :)
A samozřejmě přeji pěkné jaro
Saša

Téma dnešního dne 21. března – JARO

  • Máte rády jaro?
  • Co na něm máte nejraději?
  • Napište nám své pocity a dojmy
  • Posílejte jarní fotografie

Pište je a posílejte na redakční e-mail:redakce@zena-in.cz

Jedna z jarních pisatelek obdrží pěkný dárek od Avonu: anti-perspirant deodorant ve spreji i v kuličce – na jarní procházky se bude hodit :)

avon

Reklama