ij

„Bude to jednoznačně ten nejšťastnější den mého života,“ nadšeně oznámila na svých webových stránkách. Vztah snoubenců, z nichž oba jsou dědici rozsáhlých impérií, začal před dvěma lety. Začátkem minulého roku se ale z důvodu Ivančina nežidovského původu nakrátko rozešli. Od července 2008 se však Ivanka poctivě připravuje na vstup do židovské církve.

Jaredova rodina je totiž přísně ortodoxní, takže jim Ivanka jako nevěsta příliš neseděla. Ani Donald Trump nebyl dceřiným výběrem nijak nadšen, a to kvůli nezákonným aktivitám Kushnerova otce, který v roce 2005 strávil nějaký čas za mřížemi kvůli daňovým únikům.

 Teď je však všechno jinak a obě rodiny jsou spokojeny. A Ivanka je přesvědčená, že jejich láska vydrží navždy.

„Jsme si s Jaredem hodně podobní v tom, že jsme oba velmi ambiciózní. Je úžasné být ve vztahu s někým, kdo vás v tomto podporuje,“ řekla Ivanka časopisu New York Magazine. A co říká na to, že její nastávající je pracovně dost vytížený? „Mám radost, když Jared zůstane v práci do noci. Vím, jaký je to úžasný pocit sedět v práci a odpovídat na e-maily,“ dodala sedmadvacetiletá podnikatelka.

No není to sladké?

Reklama