Milá, křehká, někdy až sebezničujícně naivní, přitom úspěšná a částečně i záhadná – to je mediální obraz jedné z nejpopulárnějších zpěvaček české hudební scény posledních patnácti let.
Pamatujete Knoflíky lásky, pseudoromanticky zamlženou černobílou obrazovku a dvě hrdličky zpívající o lásce a knoflících? Bartošová – Sepéši, kdo je neznal a nemiloval, nebo nenáviděl? Bulvární média ještě nebyla zrozena a přesto se po smrti Petra Sepéšiho celou republikou nesly zvěsti o jejich vzájemném vztahu.
Nebylo málo kritiků, kteří po revoluci hovořili o zániku hvězd zrozených ve stájích Janečků a Štaidlů. Mnohé zapadly, ale Iveta Bartošová nejenže přežila, ale prokázala své kvality. Kritika (již nezávislá) ji sice stále roznášela na kopytech, ale posluchačů přibývalo a přibývá. Ukázalo se, že Helena Vondráčková a Hana Zagorová mají generačně mladší nástupkyni.
Vedle hudby, kterou produkuje, je Iveta Bartošová nejzajímavější mediálními kauzami, které ji po celou její kariéru obklopují. Není delší doby, aby se jméno Iveta Bartošová neobjevila na titulních stránkách bulvárních časopisů s novou pikantní kauzou. Zašmátrejte v paměti a vzpomeňte: „Iveta držena v zajetí maniakem“ a podrobnosti psychického vydírání, které nakonec skončilo u soudu s tímto mužem, který s Ivetou údajně strávil několik dnů v jejím bytě. Její vztah více než desetiletý s šedou eminencí české popmusic Ladislavem Štaidlem a „proč se kvůli ní nerozvedl“. Z tohoto vtahu mají čtyřletého syna Artura.
Poté se sice stáhla lehce do ústraní, ale v poslední době zpěvačka muzikálů Drákula, Mrazík a filmová upíří hraběnka vtrhla vehementně na hudební scénu. A ani tentokrát na ní nezůstala nit suchá. Po patnácti letech se mediální bulvární gigant Blesk rozhodl otevřít causu Sepéši a Ivetu vylíčil jako hyenu. A nakonec ji minulý týden označil za českou Madonu.

Přestože je Iveta Bartošová mediálně velmi sledovaná, o tom, jaká je ve skutečnosti, se toho moc neví. Na jedné straně se ví téměř vše: kde bydlí, kolik jí je, že má syna Artura (se Štaidlem), cvičí s mistrem světa ve sportovním aerobiku. Na druhé straně o tom, jak se cítí a co si skutečně myslí, moc nevíme. Máte šanci si udělat obrázek - nezkreslený médii - sami. Nezaručujeme, že Iveta Bartošová odpoví na vše, ale kvalita odpovědí také závisí na kvalitě otázek.
Zeptejte se tedy, na co chcete, trojnásobné Zlaté slavice a trojnásobné držitelky hlavní ceny Tý Tý a nepochybně přitažlivé a schopné zpěvačky a herečky Ivety Bartošové.
Rozhovor proběhne ve středu 19. dubna v 11.30 na internetové adrese: http://rozhovor.zena-in.cz/.


P.S. Všem úchylákům: nechte si zajít chuť.
Reklama