Ivana Trumpová a její nynější manžel Rossano Rubicondi oznámili, že jejich manželství se před prvním výročím málem rozpadlo. Uvedl to v neděli server Digital Spy.

Pár byl oddán při velkolepém obřadu v dubnu 2008 ve floridském Palm Beach v letovisku Mar-a-Lago. Už po sedmi měsících ale nastaly problémy. Manželé spolu nesdíleli společnou domácnost. Podle výkladu pětatřicetiletého Rubicondiho a jeho manželky, šedesátileté rodačky z České republiky, bývalé choti multimilionáře Donalda Trumpa byly příčinou neshody v otázce, kde budou bydlet.

Nikdo o rozvod nepožádal, v současné době je všechno v pořádku. Jsou oba značně zaneprázdněni svými pracovními povinnostmi, a tak se setkávají podle potřeby v New Yorku, Londýně, Paříži a Říme, uvedl jejich tiskový mluvčí. Nedorozumění způsobil fakt, že se zpočátku snažili jeden druhému přizpůsobit a být oba ve stejné době ve stejném městě, dodal mluvčí.

Ivana Trumpová se narodila v roce 1949 v dnešním Zlíně jako Ivana Zelníčková. Závodně lyžovala a při té příležitosti se seznámila s textařem Jiřím Štaidlem. Studovala vysokou školu, emigrovala do USA, kde se seznámila s multimilionářem Donaldem Trumpem, za nějž se provdala. V roce 1990 byla vyhlášena ve Spojených státech hoteliérkou roku. Rossano Rubicondi je jejím čtvrtým manželem.

Reklama