I když je Ivana Jirešová (31) jednou z hvězd Ordinace v růžové zahradě, šťastně se provdala a pořídila si domek za Prahou, má hlavu plnou starostí.

Otec její dcerky Sofinky (4), novinář Ondřej Höppner, na ni podal trestní oznámení.

 

„My se spolu o Sofinku přetahujeme. Já pochopitelně chci, aby byla v mojí péči, abych ji měla stále doma, ale soud rozhodl o střídavé péči,“ říká se smutkem herečka, která se v roce 2006 stala v anketě TýTý Objevem roku.

A tak musí být Sofinka čtrnáct dní u mě a pak zase u něj. A nedávno byla nemocná, měla horečku, tak jsem mu ji nedala a on na mě podal trestní oznámení. Asi budu muset platit pokutu,“ vysvětluje Ivana. Když se provdala za svého milence Viktora Dyka, domnívala se, že tahanice o holčičku přestanou. Že zkrátka bude u ní, u matky.


Ale otec Sofinky to nevzdal. „Nechal si udělat i zkoušky DNA, a když zjistil, že je holčička opravdu jeho, chce ji mít,“ přiznává Ivana.
„Proto je mé manželství pořád narušované soudem. Těšila jsem se, že když se přestěhuji za Prahu, všechno se trochu zmírní. Ale je to přesně naopak.“
Přesto se Ivana Jirešová těší na jaro. „Zatím máme kolem domku jenom hlínu nebo sníh. Ale já už nakupuji keře a květiny, které chci na jaře vysadit, abychom žili v pěkném prostředí.“


Do nadcházejícího jara už Ivana změnila i účes. Má krátké vlasy zakroucené do malých lokniček.
„Před několika dny jsem měla totiž v Rudolfinu pořad, šlo o vážnou hudbu a o Shakespeara, a maskérka mi takto upravila vlasy. Moc se mi to líbilo a v tomto účesu chci pokračovat,“ dodává herečka.

 
Reklama