Herec Ivan Vyskočil (61) sice může oči nechat na své o téměř čtyřicet let mladší, exoticky vyhlížející krásce Lucii, ale skočit znovu do chomoutu se rozhodně nechystá. „Nevím, kde se ty informace berou, je to nesmysl. Žádnou svatbu nechystáme," řekl. Po bouřlivém rozvodu s o osmadvacet let mladší břišní tanečnicí Anife nemá prý jednašedesátiletý herec vůbec žádné úmysly zbavit se vlastně už podruhé nabyté svobody.

První manželství Ivana Vyskočila v roce 1968 ale trvalo jen měsíc, a podle jeho slov šlo o takové studentsko-válečné manželství, které nemělo velkou šanci přetrvat. Manželství s bulharskou Turkyní Anife Ismet vydrželo podstatně déle, téměř devět let, ale zato byl nepříjemný rozvod. Oba na sebe chrlili nadávky a jejich rozchod se stal tučným soustem pro některá média. Ted', když se potkají ve společnosti, se už zase dokážou na sebe dokonce i usmát.

Oba mají nové partnery. Anife se zamilovala do podnikatele Jana Veleby a stejně jako její bývalý manžel s Lucií se k sobě chovají na veřejnosti jako dvě hrdličky.

Herec Ivan Vyskočil má velkou slabost pro tmavovlásky a Lucie se v mnohém podobá i jeho bývalé ženě. Ivan Vyskočil ale říká, že to rozhodně není tím, že by dal na vtipy o hloupých blondýnách.

Všechny ženský jsou svým způsobem úplně blbý," řekl po delším uvažování se smíchem. Hned se ale neopomněl opravit a dodal: Víte, ono je to tak, že chlapi jsou taky v něčem hloupí, protože ženám dovolí, aby z nich dělaly voly. A ze mě nejvíc," prohlásil definitivně.

Zdroj: Korzo

Je vám Ivan Vyskočil sympatický? Z jakých rolí si ho pamatujete? Nebo vás vůbec nezaujal? Vadil by vám o tolik starší chlap? Nebo naopak vyhovoval?

Reklama