V poslední době se Ivan Vyskočil (62), někdejší idol žen, proslavil více než svými rolemi rozvodem s Anife, mladší o 28 let.

Teď vystupuje především v muzikálech. Začal bojovat za postavení radaru v Brdech a stále miluje snědé krasavice.

"Rozhodl jsem se držet hladovku za radar. Jsem totiž pro radar a pak také potřebuji trošku zhubnout," zdůrazňuje herec, který například v muzikálu Golem hraje císaře Rudolfa. Vyskočil přitom nemá publicitu moc zapotřebí. Stále zpívá, tančí a hraje v Divadle Jiřího Wolkera.

"Nemám páku, abych si mohl role vybírat, ale jsem rád, že jich mám pořád dost. Těší mě, že vystupuji v Golemovi, v Angelice, Třech mušketýrech. A mám nabídky na další role. V připravovaném muzikálu Adéla ještě nevečeřela budu hrát barona a ve Švejkovi mám představovat asi deset menších postav. Z balkonu kvůli nějaké životní patálii ale rozhodně neskáču... A když mám volno, tak si život pořádně užívám," prozradil Vyskočil.

Ivan Vyskočil miluje ženy, ale nesmějí to být blondýny, ty prý přímo nesnáší. Vždycky měl jen brunety. Z těch posledních - Anife byla bulharská Turkyně, nyní už rok žije s Romkou. "Mám vždy pouze tmavé přítelkyně. A moje vášnivá Romka je v posteli pořádně divoká," pochvaluje si Vyskočil.

Reklama