Až na jednu vyjímku máme doma všechny stěny bílé a jen dcera si to v pokoji vynahradila - jednu zeď jsme loni namalovali sytě fialovou. Původně šílený nápad, který jsem považovala za pubertální úlet, se mi nakonec zalíbil - v kombinaci s černobílými fotkami vypadá luxusně.

Místo obrazů máme spousty fotek, takže zdi nám zdobí hlavně vzpomínky. Jako další dekoraci jsme na vybílené stěny použili nálepky (nalepovací fólie) a jako solitér skleněnou vytráž, dílko od dcery.

S malováním na zdi se mi vybavila vzpomínka z dětství. Rodiče nám se sestrou vždy před malováním několik týdnů dopředu dovolili malovat po zdech křídami. Jednoho takového malování se účastnil i můj spolužák, který to u nás doma hned považoval za super a malování pak zkusil i doma. Bohužel mu u nás unikla informace, že to bylo mimořádné před malováním a od svých rodičů si vykoledoval průšvih a k nám pak nějakou dobu nesměl.

Text nebyl redakcí upraven.

Tihle rodičové taky neví, co je sranda. :-)

Téma dnešního dne zní: Co zdobí vaše zdi? Vše, co vás napadne o stěnách ve vašem bytě (můžete přiložit i obrázek), pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama