Neodolatelnou blondýnu Ivu Pazderkovou nově uvidíte na kanále TV Mňam, kde bude vystupovat ve svém originálním pořadu Týden s Ivou.

iva pazderková

Proslavila se jako blbá blondýna a také jako drsná moderátorka pořadu Pekelná výzva, nově však uvidíme oblíbenou herečku a moderátorku ve zcela nové roli. Podle slov Iva Pazderkové bude její autorská show Týden s Ivou mít zcela nový a originální styl. Divákům se představí každou středu v podvečer na TV Mňam, aby neopakovatelným způsobem zhodnotila aktuální dění doma i ve světě a představila své hosty. Pořad má formu nezvyklé kombinace hostů a „nachytávek“, přímou komunikaci s diváky u televize i ve studiu a přehled uplynulého týdne za svébytného Ivina pohledu.

Diváci se tedy mohou nechat překvapit, jak se Iva zhostí svého nového pořadu a jaký charakter nasadí. Sama dodává, že se rozhodně nemáme očekávat její dosud známé role: „Hrozně se těším. Chci překvapit diváky i svou novou tváří. Nebudu ani blbá blondýna ani ta moderátorka Pekelné výzvy, ale něco mezi tím. Jsem prostě žena mnoha tváří, takže nasadím novou, neotřelou.“    

Pazderková Mňam

TÝDEN S IVOU se vysílá od 15. července každou středu od 17.00 na TV Mňam.

Reklama