Jak voněla první láska čtenářky Ivy K., se dozvíte v dalším tematickém příspěvku. A přečtete si i jiné voňavé zajímavosti (a recepty :)

Vůně miluji a to nemyslím jen parfémy. Každý člověk má svoji osobní vůni a i když dva lidé používají stejný parfém, nevoní stejně. Všimla jsem si, že ta vůně závisí hodně na tom co jíme. Jinak voní člověk, který se neobejde den bez masa a jinak milující syrovou zeleninu a saláty na sto způsobů. Neuvěřitelně krásně voní můj drobeček po koupání a když ho uspávám v postýlce.

Muži mě zaujmou vždy jako první svou vůní. U některých poznám i značku parfému. A můžou být, malí, velcí bruneti, nebo s dredama, jak mě zaujmou svou vůní, jsem jejich :)

Vzpomínám si, jak voněla moje první láska. Byla to směs mýdla, solviny, možná parfému a osobní vůně. Už nikdy mi tak nikdo nevoněl :) A i já jsem kdysi zabodovala u jednoho krásného kluka.

Jsem jedna ze tří dcer a v době mého dospívání rozhodně na drahé parfémy nebylo. A když jsem vyrazila s holkami na první diskotéku, posypala jsem se vanilkovým cukrem a pár pytlíků jsem si dala do kapsy. Na diskotéce se k nám přidali tři krásní kluci a ten jeden se ode mne nemohl celou noc odtrhnout. Jak jsem později zjistila, prostě jsem mu voněla tou vanilkou a on byl až zoufale na sladké. Připomínala jsem mu vůni nedělní kuchyně, kdy mu maminka pekla dobroty.

Taky mám strašně ráda vůni šeříku a na tu se teď nesmírně těším. Je to vůně jara a mých jarních prázdnin u babičky. Tam bylo šeříků, narcisů a fialek. Těch fialek jsem si natrhala jen pár a dala do štamprle do pokoje. Jak to krásně vše provoní. Taky mám strašně ráda vůni jasmínu. Miluji tento čaj a parfémy s vůní jasmínu. To je nádhera.

Mám odzkoušeno, že právě Avon má výborné parfémy. Používám od nich Incandence. Používám  tělový krém i roll kuličku. Když to vše večer  na sebe napatlám :) tak mi manžel  neodolá. A funguje to i opačně. Když se začne večer holit a plácat na sebe kolínskou, tuším, že zas neodolám já.

Krásné voňavé jaro přeje
Iva K.

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

Teda to posypání vanilkovým cukrem, to mě fakt dostalo :))To zatím praktikuji jen o Vánocích, ale jak vidno, zabírá to kdykoliv a kdekoliv.
Děkuji za pěkný příspěvek a pozdravujte svého voňavého manžela.
Saša

Téma dnešního dne 1. března 2012: Vůně

  • Napište, které vůně máte nejraději.
  • Je to snad vůně čerstvě pomleté kávy, anebo třeba vůně jehličí?
  • Nepište jen o vůni parfémů, vzpomeňte také na vůně, které vás provází od samého dětství
  • Vůně, při kterých se vám něco vybaví, nějaká vzpomínka, ať už dobrá či špatná
  • Pište prostě o vůních, a třeba i o té přicházející – vůni jara

Příspěvky posílejte na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží za svůj voňavý příspěvek i voňavou výhru - parfém Exotic od Avonu

parfem

Reklama