A já bych to i čtenářce Ivě K. přála, neboť je neskutečně soutěživá a častokrát se jí to i vyplatí. Už chybí opravdu jen ten milion :)

Já soutěžím denně a strašně ráda. Začínala jsem s křížovkami a různými soutěžemi v časopisech. Dnes doba pokročila a s radostí každé ráno sedám k PC a soutěžím na internetu. Kolikrát mám v liště pět záložek se soutěžemi. Na některých portálech se snažím být aktivní a za nasbírané body si vybírám dárky dle libosti. Nebo neustále hledám odpovědi na záludné otázky na ženě in. Přiznám se, že jsem tady začala soutěžit pro vidinu výhry, ale čím dál častěji usedám ráno k počítači pro prostou radost z hledání správných odpovědí. Jsem zvědavá, co si na mě Jakub, Dana či Saša vymyslí a zda se mi na to podaří odpovědět hned, nebo až po googlu .-). Tyhle soutěže s hledáním odpovědi mám prostě nejradši bez ohledu na to, zda vyhraji nebo ne.

Jednu dobu jsem neodolala, když jsem procházela kolem trafiky a musela jsem si aspoň jednou denně koupit los. Vyhrávala jsem malé částky, tak akorát, aby se mi ty losy zase zpátky zaplatily. Jednou jsem vyhrála 200 Kč a byla jsem strašně šťastná. Ono je stejně jedno jestli vyhraju 50 Kč nebo 200 Kč. Krásný pocit mrazení je vždy, když ten los kupuju. Třeba to dneska vyjde a budu milionář :)

V křížovkách mám štěstí víc než dost. V jednom nejmenovaném křížovkářském časopise jsem vyhrála třikrát po sobě. Vybírám si záměrně křížovky s rozumnými cenami tak do 500. Protože jak je na časopise obrovská reklama a ceny za 50 000, tak vím, že šanci skoro nemám. Navíc jsou tam křížovky, které vyluští každý. To mě nebaví. Musím nad ní strávit nejmíň půl hodiny a někdy ji odložit a zase se k ní vrátit. Nevím proč, ale takhle vyluštím každou zapeklitou křížovku. Jednou se mi povedlo v Tv revue vyhrát 5000 Kč a to byl jen jeden výherce. Pak ten týdeník odkoupilo AHA! a výhry byly 2000. Stihla jsem to tak tak. Tenkrát jsme si za ty peníze pořídili DVD rekordér za cenu přehrávače. Radost byla veliká, zvlášť když ta výhra přišla v době mé mateřské.

Mám taky ráda spotřebitelské soutěže, kde jsou výhry vlastně jistota. Sbírám A - loga klasy a sedity. I dcera už si toho všímá a obaly z oplatek mi dává už automaticky. Ví, co má vyhodit a co schovat do krabice od bot :)Minulý rok jsem poslala pár archů s logama a přišly mi obracečky z klasy. Pošťačka se neobtěžovala mi to donést do prvního patra a nacpala mi je do schránky takovým způsobem, že je obě zlomila. Na poště mi řekli, že s tím nic neudělají, protože to není pojištěno, nijak označeno a můžou s tím zacházet jako s dopisním papírem. Dobré co?

Jindy jsem zas vyhrála kosmetiku s CD relaxační hudby a obě tuby byly vytečené v obálce. Byly prasklé ve sváru. Tak jsem tam volala a poslali mi to samé ještě jednou. To jsem ani nečekala a radost jsem měla obrovskou.

Jako raritu bych asi napsala diplom s věnováním na mé jméno výhry Soptíka Hasíka v soutěži s Deníkem. Soutěžila jsem za dceru, Ale na obálku jsem napsala moje jméno, abych předešla problémům se zákonným zástupcem a tak. Kupovala jsem Deník, vystřihovala části obrázku Hasíka a odpovídala na otázky týkající se bezpečnosti s ohněm. Malá vyhrála nějaké pexeso, autíčka a vystřihovánky. Ten diplom mě ale dostal.

Protože byl minulý rok na výhry tak bohatý, tak jsem nemusela na vánoce vůbec kupovat dárky. Mojí mamce jsem věnovala kloubní výživu a velkou radost jsem pak měla z toho, že jí to pomáhá a ustupují jí problémy s artrozou. Sama by si to nekoupila, je to dost drahé a nikdy neví, jestli jí to zabere nebo ne. Sestrám jsem věnovala knížky a manželovi cyklistické tričko s lahví na vodu. Jen dceři jsem něco koupila.  Půjde v září do první třídy, tak hlavně aktovku a věci do školy.

Zdravím a přeji i Vám milé čtenářky mnoho výher v soutěžích  :)
Iva K.

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________

My vás taky zdravíme a děkujeme za super soutěživý příspěvek. Už chybí jen ten milion… že by v nějaké účasti v televizi?
Přeji Vám pěkný den a výměnu pošťačky :)
Saša

Téma dne 27. února 2012: Soutěže a soutěžení

O tom, že jste Ženy-in soutěživé, není pochyby. Ale byly jste takové vždycky? A jsou takové třeba i vaše děti?
Soutěžit se dá různě a ve všem.
Ve sportu, v přízni o druhé pohlaví, v pomyslné soutěži s někým, v soutěži sama pro vlastní uspokojení, nebo i v soutěži o výhry.

  • Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
  • Soutěžíte ráda?
  • A v čem nejraději?
  • V soutěžích fyzických nebo psychických?
  • Soutěžily jste jako malé děti?
  • Soutěžily jste rády?
  • Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
  • Pochvalte se, anebo naopak postěžujte si.
  • A co rodina a známí ve vašem okolí?
  • Šly byste soutěžit třeba i do televize?

Vše o soutěžích a vašem nadšení či naopak nic neříkající disciplině lidského chování, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním zajímavým dárkem: po soutěži se můžete natřít masážním olejíčkem a obléknout se do saténového tygřího župánku :)– viz výhra.

olej

zupan

Reklama