Tak takhle skepticky začíná příspěvek od naší čtenářky Ivy K. Ale já myslím, že to tak hrozné nebude. Hlavně, že nekouří a nemá ježka :))

Krásné dobré ráno.
Děsný účes mám asi teď. Měla jsem dlouhé vlasy do půl pasu, ale po narození malého jsem je chtěla zkrátit. Nemám ráda, když mě za ně tahal, pokaždé když jsem se k němu  sklonila. Nosila jsem je většinou v culíku svázané, aby mi nelítaly kolem hlavy. Za nekřesťanský peníz, jsem šla na mikádo. Ale holička mě ostříhala moc a vlasy na boku nejdou sepnut ani sponou. Z culíku mi zůstala malá metlička :) A na natáčení mých rovných vlasů přes kulatý kartáč, opravdu nemám denně čas. Navíc se mi začaly nějak moc mastit. Umývám si vlasy denně a stejně večer vypadám, jak vyoraná myš.

Asi nejvíc jsem s mým účesem byla spokojená na svatbě. Holička si mě vzala do parády už v šest ráno a do devíti měla co dělat. Mám od přírody vlasy nazrzlé až světle hnědé. Udělala mi melír, dala natáčky a použila snad dvě tuby laku na vlasy. Na hlavě jsem měla snad 40 černých vlásenek. Ale nakonec jsem vypadala jako princezna. Kolem hlavy mi poletovaly krásné lokny. A měla jsem tam na ozdobu kytičku a bílé perličky. 
Vzpomínám, jak mě vzal do kola jeden ze svatebčanů. Pořád jsem poslouchala jeho lichotky a chválu na mé vlasy. Po tanci se osmělil a šáhl si  na ně. To jste měli vidět tu reakci. Jako když ho píchne včela. Byly tak natužené, že na omak byly jak drátky. Tak se toho lekl :)

Mám ráda vlasy dlouhé, ale nebylo mi shůry dáno je mít husté a ne roztřepené. Používám vlasové masky, kondicionéry a všelijaké značky šamponu. Ale výsledek je pořád stejný. Vlasy jsem si nikdy nebarvila, ale možná, jak mi začnou šedivět, tak začnu. Na ženách se mi moc nelíbí vlasy na ježka. To pak vypadají spíš jak mužatky. Ještě když si k tomu zapálí a promluví jak starý dlaždič, tak rychle utíkám pryč. Myslím, že odpudivě  musí působit i na muže.

Radost mám z dcerky. Nevím po kom je. Má blond vlasy a umývá si je jednou týdně. Navíc má krásně modré oči a pěkně se nám vytahuje. To bude lepidlo na kluky, jak nám povyroste. Já jsem jako malá vypadla jak malý,  rezavý trpaslíček :-D.Manžel má přitom tmavé vlasy a zelené oči. Takže bude nejspíš po sousedovi :-) Ale hlavně, že se nám povedla, že.

Tak se mějte krááásně a užijte si víkend.

Iva K.

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________

Měla jste poslat dcerčinu fotografii, zapátraly bychom :)
Ale ještě k Vám – z malých rezavých trpaslíčků přece vyrůstají zrzavé sexykočky, ne? Žádné vyorané myši :))
Mějte se krásně a děkuji, že jste napsala
Saša

Dnes máme krásné ženské téma: Vlasy / Jakou nejhorší šílenost jste kdy měla na hlavě?

  • Barvíte se? A sama nebo u kadeřnice? (holičky)
  • Stříhala jste se někdy i sama?
  • Volíte letos nový jarní sestřih?
  • Líbí se vám dlouhé nebo krátké vlasy?
  • Po jakých vlasech jste toužila a ono nic?
  • Jste spokojená se svými vlasy?
  • Češete si drdoly?
  • Vyhovuje vám ježek?
  • Mluví vám manžel, partner, přítel do vašeho účesu?

To je rozsáhlé téma.
Pište prostě vše, co chcete – a klidně posílejte i fotografie!

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu s pisatelek odměním pěkným dárkem: vlasovou kosmetikou GLISS KUR , obsahující šampon a zábal. (můžu potvrdit - obojí výborné)

vlasy

Reklama