Další odvážnou pisatelkou, která se nebojí odhalit svoje „já“ je i naše čtenářka Iva K. Přečtěte si, jak hezky se nám popsala.

Byly doby, kdy jsem se jinak chovala ke svému muži v jeho přítomnosti, než jak bych se za normálních okolní chovala. To jsme spolu ještě nebydleli, jen jsme spolu chodili. Stejně na tom byl i on. Jezdil na montáže, takže tady 14 dní nebyl a pak zas jen týden a zas odjel. Takže jsem si ho užívala plnými doušky. Vyvařovala dobrůtky, vymýšlela kulturní program a večer jsme občas někam vyrazili. Dnes jsme spolu už 9 let a máme doma dvě děti. Takže nám oběma už růžové brýle dávno spadly. Zamilovanost nás opustila a denně bojujeme s časem, stresem a povinnostmi. Takže už se nekrotím ve výrazech, něžnůstky jdou stranou a jsem v jeho přítomnosti naprosto taková, jaká jsem.

O nějakých hříšných myšlenkách už nemůže být ani řeč. Přiznám se, že se mi už jenom zdají. Nedávno se mi zdál takový sen, že se mi kroutily i palce od nohou. Vzbudila jsem se a okamžitě mě přešly jakékoliv choutky při pohledu na manžela. Spal na boku, hluboce a hlasitě odfukoval a navíc se blížila půlnoc. Cizí muži mě do varu rozhodně nedostávají i myšlenky mě obcházejí obloukem. Když ale potkávám ve školce jednoho tatínka, tak se přiznávám, tenhle má výjimku. Strašně mě přitahuje. Neskutečně krásně voní a je moc milý. Má malého chlapečka Natálčiného spolužáka. Ale zůstává opravdu jen u těch myšlenek. Prohodíme spolu vždy jen pár slov a jdeme si každý svou cestou.

Ďábel nade mnou vítězí, když jsem opravdu unavená, ale je třeba uklízet, vyprat, navařit, ale mě se prostě nechce. Udělám, jen to nejnutnější a uvařím nějakou rychlovku. Raději sbalím malého do kočárku a jdu se projít. Práce počká, ta mi neuteče. Je pravda, že vše nakonec stíhám, ale na poslední chvíli. Nikdy se do ničeho nedokážu dokopat, když mám ještě čas.

S tím cvičením je to stejné. Měla bych posilovat břicho, ale raději tady sedím u PC a píšu tento článek. S tím sportováním je to u mě vždy na štíru. Se sladkým tedy taky ujíždím. To vítězí ďábel pokaždé. Kolikrát se stane, že malé koupím nějakou sladkost a pak jí to sním dřív, než dorazí ze školky. Tak nastává druhé kolo a jdeme do obchodu spolu podruhé. Aspoň si vybere na co má sama chuť.

Přeji krásný den

ďáblice Iva K. 

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________

A tak já jsem jedině ráda, že teď nad vámi ten ďábel zvítězil a místo posilování břicha vás dokopal k tomuto pěknému příspěvku :)
Děkuji za něj a své hříšné myšlenky rozhodně nepotlačujte (zejména když jdete pro holčičku do školky, a nebo víte co? Ani doma, protože zamilovanost může trvat o po pětadvaceti letech, věřte mi :))
Pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Všechna (nebo některá) moje já

Tak ženy-in, nestyďte se a sem s vašimi myšlenkami.  

cereálie

 • Jak hřešíte?
 • Díváte se někdy zálibně na muže (jako oni na nás) a hřešíte myšlenkami?
 • Představujete si něco, na co byste normálně nenašla odvahu? A nemusí jít pouze o sexuální podtext.
 • Chováte (chovala jste se) se ve společnosti svého partnera jinak, než když jste sama?
 • Jste v moci ďábla zvaného závist a pomluvy?
 • A co hřešení jídlem? V jedné ruce čokoláda, v druhé jablko. Odoláte?
 • A co vaše dobré já?
 • Pochlubte se, jak jste vzorná
 • Za co byste sama sebe pochválila, když to druzí neudělají
 • Co pokládáte za velké dobro ve vás?
 • Máte pevnou vůli například při hubnutí, nebo vítězí pokušení plné ledničky?
 • Pomáháte opuštěným lidem a zvířatům?
 • Umíte zahnat vaše zlé a pokušitelské já?
 • Jste anděl s ďáblem v těle, nebo anděl, který už ďábla vyhnal?

Téma je to velmi pestré, já doufám, že pro vás i zajímavé.

Budu se těšit na všechny vaše příspěvky.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu pisatelku odměním sladkým dárkem

Neměla bych, versus chci. V jedné ruce čokoláda, v druhé cereálie. Z jedné strany našeptávání „čokoláda je přece vždycky skvělý nápad“, z druhé varování „buď přece rozumná, takhle se do plavek nevejdeš“.

Partnerem výhry tohoto tématu – dárkového balíčku v hodnotě 300 Kč, je SEDITA, výrobce cereálních sušenek EGO Cereal.

S těmito sušenkami se můžete zapojit do soutěže, která probíhá zde(klikni).

choco

Reklama