Čtenářka Iva K bere plavání jako rekreaci a taky pěknou podívanou. Když můžou muži, proč ne i my, ženy?

Krásný den ženy-in

Jako malá jsem hodiny plavání přímo nenáviděla. Pravidelně jsem schválně zapomínala plavky a šťastně seděla na suchu a koukala na spolužáky. Byla jsem moc malá slabá a plaveckému tempu jsem nemohla konkurovat. Spolužáci už plavali kraula a v soutěžích dosahovali rekordů a já jsem se naučila zatím jen splývat. Navíc nás dávali plavat hned do hluboké vody, ze které jsem měla strach. Prostě ve škole jsem se plavat nenaučila a dnes si vystačím jen s motýlkem a plavu rekreačně prsa. Nač taky se chlubit že uplavu bazén za pár vteřin kraulem. Nemůžu koukat po ostatních a všechny okolo akorát štvu, že na ně stříkám. Raději beru plavání jako rekreaci a možnost se v létě osvěžit na koupališti nebo v bazénu.

Taky tam samozřejmě koukám po druhém pohlaví. A že je na co koukat. Ty krásná vypracovaná mužská těla v plavkách. Naše koupaliště je široko daleko proslavené svou ledovou vodou. Nic si z toho nedělají jen děti. Moje drahá polovička je přímo rozmazlená a do studené vody nejde, jen s největším sebezapřením. Po koupání se klepe jak ratlík a nadává na tu ledovou vodu. O to větší radost jsem měla z krásného kluka, jak s radostí stoupl pod sprchu a pak skočil do vody šipku a s lehkostí  uplaval několik bazénů. Vysoký, snědý s krásnýma kudrnatýma vlasama. Celou dobu jsem ho obdivně pozorovala a mě zas manžel s nevolí a na mladíka evidentně žárlil. Já jsem se jen zasmála a řekla, že se jen kochám. A když je tak žárlivý, ať se ukáže zase on :)

No šel do sprchy.... namočil jen nohu, dál se nedostal, studená voda no... Pak chtěl skočit tu šipku a předvést se... zas nic,  že prý by dostal křeč. Pomalu se soukal po schůdcích do vody, co by pro svou ženušku neudělal. No a s největším sebezapřením uplaval bazén a pak rychle na břeh. Doběhl ke mně a s vítězným pohledem na mě koukal, že na něj ten kluk nemá. No my ženy si myslíme svoje. Pohled to sice nebyl tak slastný, ale můj muž mi tehdy řekl, že mě vezme v létě k moři do Itálie a ukáže mi jaký je opravdu plavec.... Tak uvidím, aspoň k něčemu je ta mužská ješitnost :)

Iva K.

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

__________________

Na druhou stranu, snaha se cení. A on ten krásný mladík taky nebude pořád výstavní, a bůhví, jestli by tohle pro svou milou udělal :)
Děkuji za plavecký příspěvek a v létě si to užijte – oba :)
Saša

Téma dnešního dne: Plavky v zimě

 • Máte celkově ráda plavání?
 • Myslíte, že tento sport patří jenom k letnímu období?  
 • Je ve vašem městě krytý bazén?
 • Chodíte tam plavat?
 • Máte doma krytý bazén? Nebo chtěla byste?
 • Líbí se vám aquaparky, nebo dáváte přednost klasickým krytým bazénům?
 • Jaké jsou vaše zkušenosti s plavání v krytém bazénu (ať už dobré, nebo špatné)
 • Považujete plavání za zdravý sport?
 • Kdy jste se poprvé naučila plavat?
 • Stydíte se za svou postavu v plavkách?
 • Otužujete se v zimě?

Vše o plavání piště na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu odvážnou plavkyni odměním krásnou šperkovnicí.

zavrena

otevrena