Poslední dobou se sama trochu zanedbává, protože nakupuje jenom na děti. Tak to se nedivím, že jejím snem je pořádně si „zanakupovat“. A potom ještě touží po romantickém víkendu ve dvou.

Krásný den přeji ženám-in. Jako asi každá bych při volném dnu vyrazila na nákupy a vybírala a vracela a zase vybírala. Nové oblečení bych potřebovala jako sůl. Poslední dobou nakupuji jen na své děti. Tu nové botky, tu nové dupačky, které budou dělat parádu malému v dětské ordinaci.

Ven vyrážím většinou jen s kočárkem a nedej bože se někde zastavovat. To hned spustí alarm. Dopoledne jsem zjistila, že jsem v pyžamu snad ještě v jedenáct, a to stávám obvykle v šest. Zjistila jsem, že je to velmi pohodlné, protože každé tři hodiny kojím a u toho většinou usnu. Pak něco navařit, uklidit a hurá pro dceru do školky. Naštěstí má kroužky ve školce a nikde s ní nemusím lítat. Odtud jdem na procházku a pak zas koupat, uspávat, navařit večeři..... A to pořád dokola už několik let.

Asi bych na slevovém portálu našla nějaký pobyt na zámku pro dva. Někde v okrese, kde jsem ještě nebyla. Viděla jsem tam plno nabídek a dokonce to není až tak drahá záležitost. Je tam možnost snídaně do postele, relax ve vířivce a bazénu, masáže, sauna.... Odpoledne bychom vyrazili na procházku po okolí, nebo na kole.

A hlavně bychom byli konečně sami jen my dva. Pomalu už manžela ani nevidím. Buď je v práci nebo něco zařizuje...S dětmi jsme spolu prakticky jen o víkendu. Malá rošťačí až do devíti, takže ani večer nemáme chvilku si něco říct. To je stejně ale hudba budoucnosti. Musíme počkat minimálně tři roky, než nám vyroste i malý Tomík. Má zatím jen tři měsíce a stále kojím. Babičky nám ta naše zlatíčka rády pohlídají, tak si zatím jen o volném dnu, nebo víkendu nechám jen zdát :-)

Iva K

Vaše přání je také poměrně skromné ale reálné. Nač tedy čekat tři roky? Píšete, že babičky rády pohlídají. Tak až přestanete kojit, můžete klidně vyrazit, ne?

Co vy na to, milé ženy-in? Také byste vyrazily dříve?co byste Ivě doporučily? Jak si má odpočinout?

Reklama