Letošní ročník projektu „Oriflame dětem“ přináší několik změn. V souvislosti s novým systémem vydávání a platnosti katalogů Oriflame se letos projekt nebude konat od prvního do posledního května, jak tomu bývalo zvykem v minulých ročnících. Projekt „Oriflame dětem 2005“ se uskuteční v období platnosti katalogu Oriflame č. 6, to znamená od 23. května do 12. června 2005.

„Vzhledem k faktu, že projekt bude poprvé trvat tři týdny místo obvyklých čtyř týdnů, a jelikož si Oriflame nepřeje, aby zkrácením doby trvání projektu došlo ke snížení částky získané na ozdravné pobyty, rozhodla se společnost Oriflame zvýšit hodnotu finančních příspěvků,“ vysvětluje Marketing Manager Oriflame Petra Ruberto nejdůležitější změnu. Letos poprvé budou zákazníci věnovat 1 Kč z každého výrobku, který si objednají v průběhu trvání projektu, zatímco ve všech třech uplynulých ročnících se jednalo o částku 50 haléřů. „Současně i Oriflame zvyšuje svůj vlastní příspěvek a z každého výrobku prodaného v období od 23. 5. do 12. 6. připíše na konto „Oriflame dětem“ rovněž jednu korunu. Z každého výrobku prodaného v době trvání projektu tedy letos poputují 2 koruny na konto „Oriflame dětem“ místo jedné koruny v letech minulých. Doufáme, že se nám při novém nastavení letos podaří společným úsilím získat na ozdravné pobyty 1 milion korun,“ dodává Petra Ruberto.

 

To hlavní – účel finanční sbírky, kterým je organizace ozdravných pobytů pro děti z kojeneckých ústavů a dětských domovů – zůstává nezměněný, rovněž tak spolupráce Oriflame a Nadace Terezy Maxové. Za tři uplynulé ročníky se získalo celkem 1 800 000 Kč a na ozdravné pobyty se díky tomu dostalo více než 600 dětí.

 

Tereza Maxová a její aktivity na pomoc dětem bez rodičů
Nadace Terezy Maxové byla založena slavnou českou topmodelkou Terezou Maxovou v roce 1997 s cílem všestranné podpory a pomoci opuštěným dětem. Dnes patří Nadace k etablovaným profesionálním subjektům českého neziskového sektoru, je aktivním členem prestižní asociace nadací, Fóra dárců.
Konkrétnost, transparentnost, adresnost a efektivita jsou základními parametry její charitativní činnosti. Za šest let své činnosti na pomoc dětem bez rodičů věnovala téměř 70 milionů korun. „Pokaždé, když navštívím některý z kojeneckých ústavů, dozvídám se spoustu novinek a zážitků, které děti prožívají. Vždy se však znovu a znovu utvrzuji o tom, jak potřebný je projekt ozdravných pobytů Oriflame dětem. Uvědomím-li si, že je to pro tyto děti téměř jediná možnost, jak se dostat na ozdravný pobyt mimo brány kojeneckého ústavu, pak jsem nesmírně šťastná, že i letos budeme moci v započatém díle pokračovat,“ komentuje patronka nadace a světová topmodelka Tereza Maxová.

 

Oriflame a ozdravné pobyty
Společnost Oriflame nabízí kompletní sortiment kosmetiky, do které pečlivě vybírá účinné přírodní výtažky. Oriflame ctí přírodu, dbá na ochranu životního prostředí, nikdy netestuje výrobky na zvířatech, balí přípravky do recyklovatelných obalů a používá aerosoly, které neničí ozon. V rámci charitativní činnosti se společnost Oriflame cíleně zaměřuje na aktivity, které jsou v souladu s etikou společnosti. Ozdravné pobyty v přírodě jsou dobrým příkladem takové aktivity, a proto je Oriflame hodlá nadále podporovat.

 

Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz.

 

 

 

Reklama