Milé čtenářky, už si určitě vybíráte letní dovolenou, listujete v katalozích a surfujete po internetu. Abychom vám vaše rozhodování ulehčili, přinášíme aktuální nabídku Last Minute zájezdů cestovní kanceláře ITS BILLa Travel. Tato cestovní kancelář nabízí rozsáhlou nabídku zájezdů, kvalitní služby o i pohodlnou rezervaci.

billa

Můžete s ní navštívit většinu známých letovisek například v Řecku, Egyptě, Turecku, Španělsku a Bulharsku
Rodinám s dětmi můžeme doporučit pobyty v hotelích CLUB CALIMERA, kde najdou množství dětských atrakcí, a kde se vám o vaše děti postarají a připraví jim kvalitní program.

Tady je několik našich tipů, další najdete na www.itsbilla.cz.

Řecko, Kréta

billa

Hotel Fereniki **+ Rodinné apartmány a studia přímo na písečné pláži, pouze 300 m od centra města Georgioupolis s možnostmi nákupů a zábavy. Apartmány jsou rozmístěny v několika stylových budovách. V areálu je 5 bazénů, dětský bazén a hřiště, bar, taverna. Možnost přikoupení snídaně či polopenze.
týden beze stravy od Kč 7.750,-
2 týdny od Kč 9.200,-
Více o hotelu najdete ZDE.
http://www.itsbilla.cz/index.php?act=104&code=GK2001C&brand=ITSCZ&season=S11&popup=1

Řecko, Rhodos

billa

Hotel Muses *** Malý útulný hotel se nachází na klidném místě v jižní části
Faliraki, 300 m od pláže a malého přístavu. V hotelu je bar s WLAN zdarma, v zahradě bazén. Pokoje s balkonem či terasou a chladničkou; klimatizace za poplatek. Výhodná cena za pobyt se snídaní.
týden se snídaní od Kč 8.500,-
2 týdny od Kč 10.000,-
Více o hotelu najdete ZDE.

Turecko, Side

billa

Club Calimera Kaya Side ****+ Klubový hotel velmi vhodný pro rodiny leží přímo na velké pláži a nabízí mnoho programů, sportu a zábavy pro děti i dospělé: kurzy plavání pro děti, profesionální kemp plážového volejbalu, jízda na koni, škola tance, diskotéka. Alkoholické i nealkoholické nápoje nonstop.
týden ULTRA ALL INCLUSIVE od Kč 16.800,-
2 týdny od Kč 27.150,-
Více o hotelu najdete ZDE.

Egypt, Hurgada

billa

Hotel Titanic Beach ****+ Hotelový komplex leží přímo na pláži. Velký aquapark s mnoha atrakcemi pro hosty hotelu v ceně. Vlastní spa/wellness centrum a centrum potápění a vodních sportů. V rámci all inclusive nápoje non stop, minibar na pokoji, 1x za pobyt kadeřník a masáž. Možnost ubytování i pro rodiny se 3 dětmi.
týden ALL INCLUSIVE od Kč 9.290,-
2 týdny od Kč 13.750,-
turecké vízum v ceně
Více o hotelu najdete ZDE.

Španělsko, Mallorca

billa

Hotel Don Miguel Playa ***+ Vkusný rodinný hotel leží na klidném místě,
přesto nedaleko možností nákupů a zábavy, s možností dobrého autobusového spojení např. do Palmy. Vzdálenost k zátoce Playa de Palma s nádhernou pláží je přibližně 450 m. Útulné pokoje s balkonem a klimatizací v ceně. Možnost polopenze či all inclusive.

týden s polopenzí od Kč 11.500,-
2 týdny od Kč 17.500,-
Více o hotelu najdete ZDE.

Bulharsko, Zlaté písky

billa

Hotel & Spa Mimosa **** Hotelový komplex byl letos kompletně zrenovovaný.
V krásné zahradě je kaskádovitá soustava bazénů s minerální vodou a skluzavkami, dětské bazény a hřiště. Bohatá nabídka sportů v ceně. Hostům je k dispozici moderní spa centrum. V rámci all inclusive tematické večery a galavečeře.
10 dní ALL INCLUSIVE od Kč 9.900,-
Více o hotelu najdete ZDE.

billa

Reklama