Pohodlné polobotky do města, sportovní boty na procházku, mokasíny s nízkou podrážkou nebo ty na vysoké platformě. Ať už zvolíte kterékoliv, Vaše noha bude ozdobena šperkem značky, která klade důraz na vysokou kvalitu, originalitu a vlastní rukopis. Vyzkoušejte boty, které jsou vyráběné s láskou k řemeslu – kompletně ručně šité v italských dílnách.

fio

Milovníci módy se dočkali. Nová jarní kolekce obuvnického butiku Fiorangelo spatřila světlo světa. Pestré škále vzorů, motivů a provedení tentokrát vévodí světlé odstíny, elegantní pásky a vysoké zubaté podrážky. Najdete tu květinové vzory i kovově lesklé povrchy. Textilní mokasíny i ty z té nejkvalitněji vypracované kůže. Tkaničky, řemínky, třásně i pastelově barevné lodičky.  Fiorangelo opět nezklamal. Nová kolekce je pestrá, hravá i nápaditá. A navíc dokazuje, že pohodlné boty zdaleka nemusí být nudné. Až se vydáte na výlet ve sportovních botách od Fiorangela, připravte se na to, že centrem všeobecné pozornosti nebudou historické památky, ale vaše nohy. Prim sportovním botám z nové kolekce totiž hrají duhové barvy, kamínky a flitry. Takové nikdo mít nebude! Stejně tak je to s pohodlnými botami do města. V nové kolekci najdete zářivé zlaté tenisky i mokasíny v plážovém stylu. Pokud ale potřebujete formálnější outfit, můžete vybírat mezi koženými lodičkami na bytelnějším podpatku ve světlých jarních odstínech a s výraznými detaily, které se budou skvěle hodit ke kostýmku i plátěným kalhotám.

fio2

Máte větší velikost? Netypický tvar nohy? U Fiorangela žádný problém! Nechte si vybraný model ušít přímo na míru u obuvnických mistrů v Itálii. Stoprocentní italský původ mají samozřejmě všechny produkty značky Fiorangelo. Boty se šijí ručně s vysokým důrazem na kvalitu, a to od výběru materiálů, až po finální zpracování. Díky tomu vynikají vysokým komfortem nošení a opravdu dlouhou životností.

fio3

Značka Fiorangelo letos oslaví své čtyřicátiny. První boty se totiž v italském Falerone ušily už v roce 1976. A jak už to u čtyřicátníků bývá, i značka Fiorangelo je v plné síle, s bohatými zkušenostmi a sebevědomím úspěšného hráče na módním trhu. Své příznivce si drží díky stoprocentně spolehlivé kvalitě a absolutní originalitě. Boty od Fiorangela jsou zkrátka poznat na první pohled! Oceníte zejména kvalitu materiálu, zpracování i komfort při nošení.

Více inspirace najdete na stránkách www.fiorangelo.cz 

fio1

Reklama