Isotra slaví 25 let na trhu a při téhle příležitosti chce poděkovat zákazníkům, partnerům a fanouškům, pro které si nachystala exkluzivní, časově omezenou slevu 5000 Kč na veškerou stínící techniku z nabídky Isotra.

isotra

Vybrat si můžete nové žaluzie, rolety nebo markýzy té nejvyšší kvality, vyrobené v Česku.

Jak získat slevu? Zde jsou tři jednoduché kroky:

  • Vyplňte formulář níže a vygenerujte si slevový poukaz.
  • Vyberte si z produktů uvedených níže na stránce.
  • Kontaktujte Vašeho prodejce produktů společnosti ISOTRA a objednejte si produkty v minimální hodnotě 50 000 Kč.

Po vyplnění formuláře obdržíte jedinečný poukaz na slevu v hodnotě 5 000 Kč, který se zašle na Vaši e-mailovou adresu. Tento poukaz můžete následně uplatnit u prodejců společnosti ISOTRA nebo v síti ISOTRA Partner pro nákup venkovních žaluzií, venkovních rolet, screenových rolet nebo markýz.

Mimořádná akce, kdy můžete slevový poukaz uplatnit, končí 31. května.

Sleva se vztahuje na vybraný sortiment.

Více informací najdete na www.isotra.cz/25let

 

Společnost ISOTRA působí na trhu od roku 1992. Během 25 let naší existence jsme si díky vlastnímu vývoji a výzkumu vypracovali vedoucí pozici v oblasti clon slunečního záření a energetické úspornosti stínící techniky nejen v České republice, ale i ve světě. Dodáváme výrobky, které významně přispívají jak k bezpečnosti a pohodlí, tak k příjemnému a modernímu vzhledu Vašeho prostředí. Mezi našimi výrobky najdete nejen exteriérové a interiérové žaluzie, ale i žaluzie solární, rolety látkové, předokenní a screenové, markýzy, sítě proti hmyzu, plisse a japonské stěny. Rozmanitost a kvalita sortimentu je podpořena vlastnictvím několika světových patentů a užitných vzorů pro technická řešení v oblasti stínící techniky.

logo

Reklama