O dění v moravské metropoli informuje agentka Jitka. Tentokrát zavítala na irské tance v divadle Polárka. Prohlédněte si krásné fotky z této akce!

irské tance

Zajímáte se o irské tance? Pokud ano, jistě znáte uskupení Lord of The Dance. Ale irské tance nejsou jen „Lordi“! Minulý pátek se například tančilo v brněnském divadle Polárka - informovala nás o tom naše agentka Jitka...


irské tance

O mnohotvárnosti a nadčasovosti irských tanců se mohli diváci přesvědčit 20. května v brněnském divadle Polárka, kde své roční snažení úspěšně zúročil soubor Démairt. Vedle dokonalých výstupů dospělých účastníků se mohli diváci obdivovat i nebývalému talentu tanečníků od sedmi let, u kterých případné drobné technické nedostatky plně vyvážil zápal a nápadité choreografie. Na své si přišli i obvykle unudění tatínkové, kteří se obávali obligátní „besídky“. Pevně věřím, že po shlédnutí skladby Dangerous girls jistě budou chtít minimálně dvě vystoupení ročně, protože dlouhovlasé, štíhlé a neskutečně půvabné tanečnice v kratičkých sukýnkách jistě potěšily nejedno mužské oko. Maminky se zase mohly radovat nad výkonem svých ratolestí, takže celý večer by se dal hodnotit jako nebývale zdařilý.

Agentka Jitka

irské tance

Fotografie: Radovan Vlk

Reklama