Čtenářka Irena se nám svěřila, že jako blíženec má v letošním roce předpovězené štěstí. A opravdu vyhrála už dvakrát!

Vážená redakce,četla jsem článek „Výhra za všechny peníze.

Ptáte se jestli věřím horoskopům?

Věřím i nevěřím.Je snadnější uvěřit,když máte v horoskopu samé dobré věci-natož velkou výhru.Jsem ve znamení blíženců a ve velkém ročním horoskopu je psáno,že budu letos vyhrávat.Toto se mi zatím plní.Kupuji ji si časopis Claudie-ve kterém jsem vyhrála dárkový koš výrobků“Klasa“.

Víte vyhrát nějakou cenu je fakt skvělé,ale ještě lepší je na tom to,když nevíte,že jste něco vyhrála a oni vám to přivezou domů.Dívala jsem se na auto co zastavilo před našim domem a čekala jsem co to komu vezou.No a oni“ mě“ velký balík od Claudie.Po rozbalení jsem s radostí; zjistila,že jsem vyhrála ten vysněný dárkový koš dobrot.Další výhra co mě potkala,když jsem přijela z práce: vitamínové doplňky od Revitalu v hodnotě 1000kč.Byla to výhra z Blesku pro ženy.

Pak nevěřte horoskopům většinou se vám trefí do vašeho života.Ale stejně největší výhra mého života je můj nový přítel Josef. Jsme spolu již třetí rok a jsme šťastni.Je to skvělý člověk a já ho moc miluji.

Chci,aby jsme byly stále spolu a rozuměly si jako doposud.Moje rada na závěr.Z horoskopu se lze i poučit,ale také se mu můžete zasmát. Neberte ho zas tak vážně.Mějte krásné léto a přeji Vám všem v redakci hodně zdravíčka.

Já mám za sebou již dvě operace dělohy.Proto si nic jiného nepřeji, jen tady být ještě pár let se svojí láskou a dětmi.. S pozdravem Irena Deverová

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Děkuji Vám Ireno za příjemné čtení. První, co mne napadlo, je, zda je dost dárků ve všech redakcích světa pro všechny blížence, co to vědí a soutěží o 106.  A k tomu přání. Ať vám to s těmi operacemi vše dobře dopadne. Také přeji hodně zdraví a štěstí.

Dnes je tématem dne váš vztah k horoskopům.

  • Věříte v horoskopy?
  • Splnila se vám nějaká předpověď?
  • Narazila jste na šarlatána?
  • Máte nějakou historku s věštbou, nebo horoskopem?

Napište nám to do redakčního mailu když se mi Váš příspěvek zalíbí, dostanete šišku uheráku!

redakce@zena-in.cz

Dnešní soutěž:

11. Máte přijít na to, jak se jmenuje kniha o  synovi otce Kreutznauera. Starý pan Kreutznauer měl celkem syny tři. Jakub zemřel na moři a Tomáš v bitvě se Španěly.

A kdo napíše správnou odpověď pod diskusi, dostane zákaz diskusí na týden …

Pravidla naleznete zde: PRAVIDLA SOUTĚŽE