Mikrovlnná trouba. Úžasný vynález, nepřekonatelný pomocník a kuchyňský kamarád. Do okamžiku, kdy ji nemáme, nám vlastně ani tak moc nechybí, ale ve chvíli, kdy si ji pořídíme, zjistíme, jak  moc nám ulehčuje život.
Vaření, rozmrazování, pečení a ohřívání je o mnoho snadnější. I tato vymoženost je svými výrobci neustále zdokonalována a vylepšována.

Firma Panasonic  představila na našem trhu novou patentovanou technologii mikrovlnného ohřevu – Inverter. 
Tato technologie je založena na novém způsobu dodávání energie do systému. Předchozí systém je systém s jediným stupněm výkonu. Regulace výkonu je prováděna systémem vypnuto, zapnuto. Čím je požadovaný výkon nižší, tím jsou přestávky mezi zapnutím a vypnutím ohřevu delší. Inverter představuje nový výkonný systém, jehož výhoda spočívá ve schopnosti poskytovat skutečně proměnlivý výkon.

VÝHODY TOHOTO SYSTÉMU

· Výborná a bohatá chuť.  Díky regulaci ohřevu patentovanou technologií - Inverter je příprava potravin maximálně šetrná k její vnitřní struktuře. Je dosaženo stejné chuti jako u přípravy jídla tradičními kuchařskými postupy bez ohřevu mikrovln. Výsledkem vaření v mikrovlnné troubě Panasonic Inverter je pokrm, který je nesrovnatelně chuťově lepší. Nestane se, že pokrm bude uprostřed nedovařený a na okrajích naopak převařený či vysušený. Díky převratné technologii Inverter má jídlo lepší barvu, tvar a strukturu. Při rozmrazování potraviny neztrácí žádnou šťávu.

· Systém Inverter umožňuje  minimalizovat prostor potřebný pro zdroj. Tím je dosaženo mnohem více místa v prostoru pro vaření, aniž by se zvětšovaly vnější rozměry. Lze vařit větší objem pokrmu najednou. Navíc je trouba o polovinu lehčí!

· Maximální úspora energie. Nová technologie poskytuje vysokou účinnost. Výstupní výkon je vyšší, ale příkon je nižší než u předchozích modelů. V pohotovostním režimu o 50 % nižší příkon a celková úspora energie je asi 30 %. Inverter šetří peníze!

· Vyšší rychlost vaření. Výkon mikrovlnné trouby se díky účinnější dodávce mikrovln zvýšil. Zvýšení výkonu a skutečně konstantní výkon umožňuje rychlejší vaření, přičemž může být dosaženo úspory až 30–40 %.

Inverter šetří čas!  

Více 

 

Chcete soutěžit? Pak vstupte ZDE