Bavlněná froté klasika

Nejrozšířenějším zástupcem koupelnové textilní výbavy je bavlněné froté. Vyznačuje se hustým precizně provedeným úpletem. Dobrá kvalita se snoubí s vysokou gramáží. Ručníky a osušky z bavlněného froté se pyšní měkkostí vlákna, vysokou mírou absorpce, stálobarevností a dlouhou životností.
5ca5f708687cbobrazek.png

Novodobé froté z bambusu

Bambus je právem označován jako materiál budoucnosti. Bambusové osušky si našly své místo v českých domácnostech a těší se velké oblibě. Vyznačují se 3-4x vyšší savostí a svou přirozenou antibakteriální schopností jsou tyto textilie vhodné pro alergiky, děti a osoby s citlivou pokožkou. Osušky a ručníky z bambusového froté svými vlastnostmi splňují očekávání současného moderního člověka.
5ca5f71f0489bobrazek.png

Správná péče = dlouhá životnost

Výběr a nákup ručníku nebo osušky už máte. Nyní je třeba osvojit si vhodné zacházení a zvolit náležitou péči o ně. Vždy se doporučuje řídit se pokyny uvedenými na štítku. Před použitím textiliím prospěje textilie 2x vyprat na 40 °C. Volit můžete prací prostředek ve formě jemného prášku nebo pracího gelu. Praním se vlákna zatáhnou, zbaví se prachu a zvýší se savost. Sušení má také svá pravidla, když chcete mít ručníky nadýchané, měkké a krásné.

Volné sušení na čerstvém vzduchu je vhodné, užijete si pocit voňavého prádla, ale vyvarujte se dlouhého sušení a přeschnutí na přímém slunci. Vlákna ztvrdnou a budou hrubá. Dobrou službu obstará sušička. Ta dovede s prádlem úplné divy. Ručník a osuška budou nadýchané, hebké a načechrané. A pozor: aviváž a žehlička smyčkovým vazbám škodí.

Věšet ano, ale šikovně

Při každodenním používání ručníků a osušek je třeba se zamyslet, jaký druh věšení je nejvhodnější. Pověsíte-li je na háček, riskujete nedostatečné proschnutí, tvorbu zápachu a nebezpečných plísní. Proto je super pomocník do koupelen podélný věšák či držák. Koupelnový žebřík vám obstará funkci 2 v 1, sušení i věšení.

Přáním nás všech je, aby ručníky a osušky plnily funkci praktickou i estetickou. Není nad to, nechat se obejmout hebkou, nadýchanou osuškou, která je navíc i krásná. Dopřejte si exkluzivní pohodlí a vyladěný design ve vašich koupelnách.

Vybírat můžete ze široké škály barev, motivů, s bordurou i bez v různých cenových variantách. Dobrým tipem je poskládání ručníků a osušek do dárkového setu.

Přehledný nákup a snadnou orientaci vám nabídne e-shop rodinné firmy MKLuzkoviny.cz, který je předním dodavatelem kvalitních bytových textilií a doplňků pro váš domov.
5ca5f6eb5dadfobrazek.png
 

Reklama