Pláštěnka a větrák s rozprašovačem

Dvě zcela odlišné věci, které jsou potřeba. Úmorná vedra jsou stejně nepříjemná, jako silné deště. Obojí jsme na festivalech zažily a nedovedeme se rozhodnout, co z toho je horší. Přeci jen však asi ta vedra, která nás na některé akci čekají stoprocentně.

                image.png 5d15e0665f8afljklj.jpg

BAAGL Pláštěnka pončo Supergirl Original, 130 Kč, Větrák na baterky s rosprašovačem, Tiger 120 Kč.


Opalovací krém a klobouk

V případě veder potřebujete být namazané od hlavy až k patě, i když se vám asi ráno, po tom co vylezete ulepená ze stanu, zřejmě nebude chtít. Nezapomeňte, že rudou barvu v obličeji budete mít ještě v pondělí v práci.

fsdfsd.png


Víme, že chcete být na festival načesaná a klobouky či kšiltovky vám mohou pokazit hodiny práce, jenže takový úžeh není nic příjemného. Když se dá dohromady s kocovinou, festival pro vás končí.

fsdsdf.jpg

Klobouk bucket hat s plameňáky, Reserved 99 Kč


Hygienické ubrousky a čůrací pomůcky

Co si budeme nalhávat, s hygienou na festivalech je to takové všelijaké. Místo sprchy budete zřejmě používat deodorant, ten však zabrání pouze zápachu. Hygienické ubrousky vás zachrání! Pokud chcete šetřit naší planetu, sáhněte po těch ekologických.

econea.jpg

Organyc Dětské vlhčené hygienické ubrousky BIO (60 ks), Econea 145 Kč

Čůrací pomůcky jsou dost kontroverzní záležitost. Samy jsme je ještě nezkoušely, ale říkáme si, že kdyby bylo nejhůř, asi do toho půjdeme. Přeci jen ToiToiky bývají už po několika hodinách znečištěné tak, že se v nich nedá stát, natož pak sednout si.

94e2a73e17c9b8f33069bedb208fa377.jpg

Hygienická pomůcka pro ženy - Wurina, Unizdrav.cz 60 Kč

Čtěte také:

Reklama