Soudobé metody liposukce jsou šetrné, ať už si vyberete invazivní, či neinvazivní zákrok. Důležité je, aby ho provedla certifikovaná klinika, protože kosmetické salóny nemusí mít patřičné technologické vybavení ani dostatečně odbornou obsluhu.

liposukce

Abychom si ujasnili pojmy: liposukce znamená odstranění nežádoucího tuku z vybraných partií těla (podbradek, paže, záda, prsa, břicho, boky, stehna, kolena, lýtka…). Liposukce může být:

  • invazivní (prostupující kůží), například laserová,
  • neinvazivní (neporušující kůži), například ProShockIce či LPG mechanostimulace.

Laser SlimLipo – nechte si jednorázově odsát až 7 litrů tuku

„Množství odstraněného tuku hovoří jednoznačně ve prospěch invazivní liposukce,“ uvádí Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic v Praze, která využívá unikátního přístroje SlimLipo. „Bezbolestná laserová liposukce používaná na Brandeis Clinic je nejúčinnější metodou liposukce, s jednorázovým odsátím až 7 litrů tuku, rychlým hojením a krásnými výsledky. I proto její obliba prudce stoupá. V žebříčku plastických operací je dlouhodobě na 2. místě, hned za zvětšením prsou silikonovými implantáty,“ přibližuje Anna Brandejs.

Výhodou SlimLipo je až o 79 % lepší a rychlejší hojení v porovnání se staršími typy liposukcí, které se v České republice stále hojně využívají. Navíc metoda kromě odstranění tuku zajistí rovněž lifting ošetřované oblasti. Po liposukci SlimLipo zůstane kůže hladká a vypnutá. Nepotřebujete už další zákroky, jimiž se dříve napravovaly deformace.

Laserová liposukce je bezbolestná a můžete ji podstoupit v lokální, nebo celkové anestezii. Při jednom zákroku lze odsát tuk až ze 4 oblastí – například z břicha, boků, stehen a podbradku. Veškeré detaily proberete s lékařem na individuální konzultaci.

ProShockIce – zbavte se tuku a pomerančové kůže metodou 2v1

Toužíte po pěkné zformované postavě bez zásahu chirurga? Vyzkoušejte neinvazivní odstranění celulitidy a tuku metodou ProShockIce, která funguje na principu kombinace ledové lipolýzy a rázové vlny. Toto ošetření 2v1 nevyžaduje žádnou speciální přípravu, je ambulantní, bezbolestné a trvá zhruba 60 až 90 minut. Redukce tuku je patrná ihned, ale pro dokonalý a dlouhodobý efekt opakujte sezení 3× až 6×, vždy po 10 dnech.

LPG mechanostimulace – odbourejte odolný tuk účinně a s elegancí

„Náš nový přístroj LPG Cellu M6 zvyšuje přirozenou lipolýzu, tedy odbourávání tuku, o 70 až 100 %. Tento výsledek potvrzuje klinická studie po 12 ošetřeních,“ představuje Anna Brandejs další metodu neinvazivní liposukce. Jedna z klientek uvádí v internetové recenzi, že je z tohoto ošetření naprosto nadšená. Je totiž velice příjemné, bez chirurgického zásahu, omezování v jídle a nucení do sportovních aktivit. Přirozeně odbourává lokalizovaný tuk, který dosud odolával dietě i cvičení. Oživuje krevní a lymfatický systém, vyhlazuje celulitidu, tvaruje postavu a zpevňuje povolenou kůži. Co víc si mohou dámy (i pánové) jakéhokoli věku s uvedenými potížemi přát?

Brandeis Clinic je technologicky nejlépe vybavená klinika v České republice s kompetentním zdravotnickým personálem, který má požadované vzdělání a odborná osvědčení. Vaše problémy s nežádoucím tukem či celulitidou vyřeší na nejvyšší možné úrovni a přitom za dostupné ceny. Neváhejte a objednejte se – přes online formulář, e-mailem či telefonicky.