Myslím si, že bych dokázala pojmout za muže člověka, kterého už znám z televize. A nebylo by to pro mě nic těžkého. U některých celebrit bych se tetelila blahem. Jsem skromná, stačili by mi čeští herci.

A to třeba Jan Dolanský nebo Ivan Trojan. Bohužel už mohu na ně zírat jen přes sklo obrazovky, jelikož jsou šťastně ženatí. Ale věřte nevěřte, až se najde někdo takový a nezadaný, ideálně někdo mezi Dolanským a Trojanem, budu se modlit k Večerníčku, aby mě jistý človíček poznal a zamiloval se do mě nehynoucí láskou.

Proboha, jak jsem mohla zapomenout na Pavla Lišku? Ten přebírá štafetu již výše zmíněných. U toho bych ještě teoreticky mohla nějakou šanci mít, jelikož  jeho manželka by měla být nevěrnou.

Myslím, že z těchto postaviček byste mohli přijít na to, jestli bych si zvolila záporného nebo kladného herce. Zvolila bych si Idiota. Doma takového člověka mám, je to můj bratr. Ještě studuje ČVUT, natáčí jen volném čase, takže to je zatím jen hobby.

I když možná z něj nebude pán inženýr a ani herec, ale režisér. Já už mám u něj zabrané místo klapky na scéně. Ačkoliv jsem párkrát hrála s bratrem a i bez bratra ve školním divadle, nejradši měla roli vraha, nechtěla bych být celebritou.

Úplně mám hrůzu z toho, že by se za mnou lidé na ulici otáčeli, nedejbože aby mě sledovali paparazzi. To bych si uvázala mašli kolem prostředníčku.
Introvertka


:))) „..modlit k Večerníčku!!!“ Jsi úžasná, to se mi strašně líbí!! Jsi také jistě mimořádně pozitivní člověk, s Tvou zálibou pro role vrahů….:-))..teď se tu směju, moc se mi příspěvek líbí, dík. Míša

Dnešní téma dne je jasné:

Myslíte, že byste dokázaly pojmout zapartnera člověka, kterého už vlastně znáte, třeba z rolí, které vytvořil?
Byl by pro vás problém poznávat ho i přes to, že podvědomě mu přikládáte povahu rolí?
Umíte si představit, jestli byste to zvládly?
A koho byste raději volily, herce záporňáka, nebo kladného hrdinu?
Máte snad doma takového partnera?
Nebo jste měli?
Jste takovým člověkem?
Znáte někoho známého jako obyčejného člověka v reálu?
Je problém oddělit  skutečnost od iluze filmových postav?

Přeji vám krásný den a věřím, že  téma vás zaujme. Je to vpravdě téma úzké, ale věřím ve vás. Své názory pište prosím na redakce@zena-in.cz

Dnes vás čeká tématická soutěž, vaše vlastní příspěvky a samozřejmě vyhlášení soutěže minulé a také BOREC A CHCÍPÁK DNE.

Reklama