Stejně jako v globálním měřítku je pro správné fungování dějů v přírodě nutná rovnováha, tak se něco podobného děje i uvnitř lidského těla. Aniž bychom si to dostatečně uvědomovali, někdy jsme to my sami, kdo ztěžuje našemu tělu dosažení harmonie a všelijak mu jeho úděl komplikuje. Přitom někdy stačí docela málo…
Jednou ze situací, kde si můžeme snadno ověřit, že záleží i na detailech, je intimní hygiena ženy. I přesto, že se důsledně držíme doporučení odborníků a pro mytí intimních partií nepoužíváme běžné mýdlo, ale speciální intimní mycí gel, může se stát, že naše tělo potřebuje víc. Například při nebezpečí infekce v exponovaném prostředí, v horku, před a po koupání v bazénech a přírodních koupalištích, při změně sexuálního partnera, při příznacích poševního diskomfortu, jako je svědění atd. V té chvíli přichází ke slovu nepostradatelný intimní pomocník ženy Femisan vaginální gel.
Jedná se o intimní gel s obsahem kyseliny mléčné, který obsahuje kombinaci jedinečných přírodních antiseptických a antimikrobiálních látek čajovníku australského (Tea Tree Oil) a hřebíčku (Oleum caryophylli). Díky kyselině mléčné snižuje pH, a tím pomáhá obnovovat a udržovat přirozené mikrobiální prostředí poševní sliznice, dlouhodobě ji zvlhčuje a ošetřuje, upravuje a obnovuje stav přirozené mikroflory nutné pro zdravou pochvu. Femisan gel může být rovněž používán jako lubrikační gel.

Více informací o intimním mýdle Intima a dalších výrobcích intimní hygieny najdete na internetových stránkách www.altermed.cz.