lactacyd

Přirozené procesy, jako je menstruační cyklus, těhotenství, šestinedělí a v pozdějším věku období klimakteria, stejně jako další faktory, například užívání antibiotik, civilizační choroby, špatná životospráva a podobně mohou způsobit různé zdravotní potíže. Mezi ty nejčastější problémy, které ženy trápí, patří bezesporu gynekologická zánětlivá onemocnění. Mají velmi nepříjemné příznaky -- výtok, svědění a pálení, intenzívní pocity podráždění intimních partií apod., což negativně působí na celkový pocit zdraví, úroveň životní spokojenosti a sebevědomí. Klíčem k úspěchu je ve většině případů co nejdůslednější dodržování preventivních zásad, mezi které odborníci řadí, kromě snahy o omezení rizikových faktorů, také správnou intimní hygienu. Velmi důležité je používání speciálních hygienických přípravků, které byly vyvinuty tak, aby jejich složení pomáhalo podpořit, obnovit a dlouhodobě udržet přirozenou ochrannou rovnováhu intimních partií.

Intimní hygiena spolu se svými návyky dnes právem patří mezi základní osobní hygienu. Díky péči o intimní místa můžeme předcházet vaginálním problémům. Speciální přípravky jsou také odborníky doporučovány při podráždění, po léčbě nepříjemných výtoků či plísní.

Řada přípravků Lactacyd byla vyvinuta speciálně pro potřeby ženské intimní hygieny a je určená pro běžnou každodenní péči.

Důležité složení:
Všechny přípravky obsahují kyselinu mléčnou, která je přirozenou součástí prostředí intimních partií. Výhodou přípravků Lactacyd je fyziologické pH, které odpovídá přirozenému poševnímu prostředí lépe než mýdlo a posiluje tak přirozenou obranyschopnost intimních partií.

Z jakých přípravků si nyní můžete vybrat?

Lactacyd pro každodenní běžnou péči:

Lactacyd Femina emulze

lactacydEmulze vyvinutá speciálně pro potřeby každodenní ženské intimní hygieny je základním produktem celé řady Lactacyd. Emulze s obsahem kyseliny mléčné a fyziologickým pH 5,2, které odpovídá přirozenému prostředí intimních partií, nedráždí sliznice, obnovuje přirozenou rovnováhu a posiluje jejich obranyschopnost.
Emulze je k dostání v balení 200 ml nebo v praktickém 200 ml balení s pumpičkou.
Lactacyd Femina emulze je určena pro každou ženu, která přirozeně pečuje o své zdraví, věnuje mu každodenní péči, chce být připravená na každou situaci a cítit se příjemně a sebevědomě.

Lactacyd Femina pěna

Pěna má jemnou krémovou konzistenci, která nabízí pocit komfortu a delikátní péče. Stejně jako emulze obsahuje také pěna kyselinu mléčnou, která obnovuje a udržuje přirozené prostředí intimních částí a pomáhá je tak chránit před záněty. Díky speciálnímu dávkovači již po 1-2 stlačeních dávkovač vytvoří již z malého množství tekutiny dostatečné množství bohaté pěny pro jednorázové použití. Balení Vám tak vydrží na dlouhou dobu.
Je k dostání v 150ml lahvičce se speciálním dávkovačem pěny.
Lactacyd Femina pěna je určena pro každou ženu, která přirozeně pečuje o své zdraví, věnuje mu každodenní péči, chce se cítit příjemně a sebevědomě a navíc si ráda dopřejete i pocit komfortu.

Lactacyd Femina kapesníčky

Jemné vlhčené kapesníčky pro intimní hygienu obsahují kyselinu mléčnou. Jsou praktickým pomocníkem vhodným pro použití v průběhu celého dne a v jakékoliv situaci jako je cestování, menstruace, před návštěvou gynekologa, pohlavní styk anebo jen pro příjemný pocit. Jednotlivě balené kapesníčky mohou být nepostradatelnou součástí vaší kabelky, ale mohou se stát také běžným vybavením Vaší koupelny, neboť je zakoupíte i ve výhodném, znovu uzavíratelném, balení.
K dostání jednotlivě balené po 10 ks nebo v ekonomickém balení po 20 ks.
Lactacyd Femina kapesníčky jsou určeny pro všechny ženy, které si chtějí uchovat intimní čistotu, ochranu i příjemný pocit po celý den, např. i na cestách, po sportu či po sexu. Jsou vhodné i pro nastávající maminky nebo dámy po menopauze, které potřebují častější péči.

Vyzkoušejte novinku: Lactacyd Ocean gel

Novinka pro ženskou intimní hygienu ve formě průzračného mycího gelu se svěží vůní, s obsahem kyseliny mléčné a s antibakteriální složkou. Poskytuje dlouhodobý pocit svěžesti a 24 hodinovou ochranu proti růstu a množení bakterií, které způsobují zápach, a přitom respektuje přirozenou mikroflóru intimních partií. Lactacyd Ocean je vhodný při nadměrném pocení například v teplém počasí, po sportu, po návštěvě bazénu či koupaliště nebo po pobytu v sauně apod., kde mohou bakterie díky vyšším teplotám snadno přežívat. Gel je v dostání v balení 200 ml.
Lactacyd Ocean gel je vhodný pro moderní ženy, které se věnují řadě aktivit, sportu a chtějí se cítit svěže a bezpečně po celý den i třeba za velmi teplého počasí.
Je ale vhodný například i pro ženy či starší dámy, které řeší problém nepříjemného zápachu.

Intimní hygiena při podráždění: Lactacyd Femina Plus emulze

Emulze s velmi šetrným složením a se zvýšeným obsahem kyseliny mléčné je určená pro intimní hygienu při podráždění. Snížené pH 3,5 obnovuje rovnováhu intimních partií, napomáhá urychlit doléčení a zbavuje nepříjemných pocitů způsobných vaginální infekcí jako je svědění či pálení. Používá se i jako doplněk léčby gynekologických obtíží.
Neobsahuje mýdlo, alkohol ani parfém, které by mohly způsobovat podráždění vaginální oblasti. Lactacyd Femina Plus se doporučuje používat v případě vaginálního podráždění i během řádné léčby, ale též v období těhotenství a šestinedělí, při užívání hormonální antikoncepce, při užívání antibiotik, po gynekologických operacích a v období po menopauze.
K dostání v balení po 200 ml.

Po odeznění vaginálního podráždění je vhodné přejít na libovolný produkt z řady Lactacyd, která je určena pro běžnou každodenní intimní hygienu. Lactacyd Femina Plus je vhodný pro každou ženu, která řeší problémy spojené s narušením přirozené rovnováhy intimních partií, s podrážděním a jeho příznaky, a to i v průběhu užívání léků. Přípravky řady Lactacyd jsou určeny pouze k zevnímu použití.

Každá z Vás si může vybrat ten „svůj“ Lactacyd, který jí nejlépe vyhovuje, a to ve svém oblíbeném obchodě či lékárně nebo na internetu.

Tip pro vaši dceru:
Lactacyd Girl emulze - NOVINKA

lactacydEmulze poskytuje mimořádně jemnou péči pro intimní hygienu dívek od 10 let. Obsahuje kyselinu mléčnou pro posílení přirozené obranyschopnosti intimní oblasti a navíc také rýžové proteiny pro maximální jemnost a šetrnost k mladé dívčí pokožce a výtažky z arniky pro zklidnění drobných podráždění. Správné hygienické návyky v oblasti intimní hygieny budované od dětství jsou základem pro prevenci proti gynekologickým obtížím a předpokladem bezproblémového sexuálního života v dospělosti.
Emulze je k dostání v balení 200 ml.
Je-li vaše dcera ve věku, kdy se připravuje na dospívání, první menstruaci a budoucí sexuální život, je tento přípravek určen právě pro ni.

Více na www.lactacyd.cz

Lactacyd je jedinou značkou přípravků intimní hygieny, která nese pečeť ČGPS (České Gynekologické a Porodnické Společnosti).

Reklama