Letní počasí láká do přírody, do lesů, k moři i k rybníkům. Tam všude si člověk báječně odpočine, zarelaxuje a nabere nové síly do života. Ale pozor - ani v létě bychom neměli zapomínat na některé zdravotní nepříjemnosti, které nás mohou potkat. Není proto od věci některé z nich vzpomenout a zároveň poradit, jak jim zabránit.

Koupání bez rizika

femigelJak příjemné je v letních vedrech svlažit rozpálené tělo v chladivé vodě, o tom se není třeba utvrzovat. Příležitostí je víc než dost. Koupaliště, rybník, přehradní nádrž, řeka ... Ale pozor, byl by velký omyl myslet si, že koupání je veskrze zdravou a příjemnou očistou těla. Hlavně na ženy může číhat nebezpečí, i v příjemné vodní lázni.

Rizikem jsou mikroskopické nečistoty, které mohou způsobit nepříjemné vaginální obtíže a vyvolat kvasinkovou infekci poševní sliznice. Nejde o nic neobvyklého, dnes trápí nepříjemné vaginální obtíže až 25% žen. Pro zabránění vzniku těchto infekcí je mezi ženami nejoblíbenější vaginální gel Femigel®, který obsahuje optimální ověřenou 3% koncentraci oleje Tea Tree Australian BodyCare®. Díky jeho schopnosti ničit choroboplodné zárodky jej gynekologové doporučují nejen jako první pomoc při prvních projevech vaginálních mykóz, ale také jako účinnou prevenci, protože pomáhá obnovovat přirozené vaginální prostředí (výskyt laktobacilů).

Femigel® je díky jednorázově a diskrétně baleným tubám s aplikátory připraven k okamžitému použití. Zaručuje tak naprostou hygienu, snadné a příjemné použití i na cestách.

Doporučená cena balení 4x 5ml 210,-Kč,
Výhodné letní dvojbalení obsahuje dvě tuby s aplikátorem zdarma.
Více najdete na www.femigel.cz

 

 

Reklama