Problematika intimní hygieny se týká všech žen bez výjimky a je také častým tématem v gynekologických poradnách. Proto by každá žena měla o intimní partie pečovat minimálně stejně dobře, jako pečuje o svou pleť nebo vlasy. Zásadou je udržení rovnováhy pH a zdravé obranyschopnosti, která se dá účinně podpořit vhodnými přípravky. Nová klinicky testovaná řada intimních gelů Lactacyd Pharma je vyvinuta speciálně pro ženy v různých životních momentech, ať už je jedná o první menstruaci, těhotenství či menopauzu.

Intimní hygiena je jedním z důležitých hygienických návyků, který by si měla osvojit každá žena bez ohledu na věk. Omega Pharma proto nyní představuje zcela novou klinicky testovanou řadu intimních gelů Lactacyd Pharma, která byla vytvořena speciálně pro ženy v různých životních fázích, podle jejich aktuální potřeby. Řídícím faktorem je udržování přirozené hladiny pH, přičemž jeho správná hodnota se pohybuje mezi 3,8 až 4,5. Rovnováha pH se ale může velmi jednoduše narušit mnohými běžnými činnostmi a mohou tak vzniknout gynekologická onemocnění. Mezi negativně ovlivňující faktory patří například hormonální výkyvy, stres, těsné syntetické prádlo, ale i používání tamponů a sexuální aktivita. Špatným a bohužel velmi častým faktorem je také používání sprchových gelů a krémů s mýdlovým základem, které mohou pokožku vysušit, podráždit a v mnoha případech zapříčinit nerovnováhu pH. Pokud je naopak pH v pořádku, znamená to, že je zachováno požadované kyselejší prostředí s dostatečným množstvím blahodárných lactobacilů. Vše se dá navíc podpořit například pravidelným užíváním intimních gelů Lactacyd Pharma obsahujících kyselinu mléčnou, která aktivně tvoří přirozenou obranu proti bateriím a infekcím. Používání ověřených intimních gelů by proto mělo patřit mezi jasné kroky ke zdraví stejně jako pravidelné gynekologické prohlídky.

Nová řada Lactacyd Pharma představuje profesionální řešení v oblasti intimní hygieny pro ženy v různých životních fázích. Ať už se jedná o první menstruaci, těhotenství či menopauzu, každé období vyžaduje speciální péči. Od běžných intimních přípravků se gely Lactacyd Pharma liší především svým terapeutickým účinkem, který je klinicky testovaný. Řada obsahuje čtyři unikátní produkty vyrobené na míru tak, aby vyhověly specifickým potřebám každé ženy.

Nová řada intimních gelů Lactacyd Pharma je k dostání od polovin září exkluzivně v lékárnách.

  • Lactacyd Pharma Senzitivní (159 Kč za 250 ml)

lactacyd

S používáním produktů pro intimní hygienu by se mělo začít již v době, kdy se dostaví první menstruace. Lactacyd Pharma Senzitivní je ideální volbou pro mladé a dospívající dívky. Velmi jemná čisticí formule obsahuje kyselinu mléčnou s nižším pH 3,5, která napomáhá k udržení přirozeného pH. Klinická studie produktu navíc prokázala jeho šetrné složení, které nepodráždí ani tu nejcitlivější pokožku.

  • Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou (159 Kč za 250 ml)

lactacyd

Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou ochrání před nejrůznějšími bakteriemi, které jsou v těhotenství velmi pravděpodobné, a mohou ohrozit i plod. Mezi časté komplikace patří potíže, které se mohou projevit ve formě plísňových infekcí. Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou posiluje obranné mechanismy intimních partií a potlačuje růst nežádoucích baterií.  Výtažek z tymiánu umocňuje antiseptické a antibakteriální účinky přípravku.

  • Lactacyd Pharma Zklidňující (159 Kč za 250 ml)

lactacyd

Vaginální infekce patří mezi nejčastější potíže, se kterými se ženy v intimní oblasti setkávají. Lactacyd Pharma Zklidňující prokazatelně potlačuje štípání, pálení a další nepříjemné problémy doprovázející gynekologická onemocnění. Zklidňující Lactacyd obsahuje výtažek z modré sedmikrásky a bisabolol, známé látky pro zklidňující účinky. Bylo klinicky prokázáno, že snižuje podráždění až o 92 %. Přípravek je vhodný také jako doplněk při léčbě vaginálních infekcí.

  • Lactacyd Pharma Hydratující (159 Kč za 250 ml)

lactacyd

V pozdějším věku každé ženy nastane období, kdy se hladina ženského hormonu estrogenu výrazně sníží. Častým projevem je vysušená a tenčí pokožka v oblasti intimních partií. Lactacyd Pharma Hydratující obsahuje unikátní složku L2G-complexTM, která chrání a zároveň hydratuje, a tím i obnovuje přirozenou míru vlhkosti. Klinické studie navíc potvrzují zvýšení hydratace až o 24 %.

Reklama